ظرفیت کارخانه تولید رینگ آلومینیوم رفسنجان به 100 درصد رسید

جمعه ۰۵ شهریور ۱۳۹۵
ظرفیت کارخانه تولید رینگ آلومینیوم رفسنجان به 100 درصد رسید

کرمان - ایرنا - فرماندار رفسنجان گفت: یکی از کارخانه های نیمه تعطیل در رفسنجان بزرگترین کارخانه تولید رینگ آلومینیوم در خاورمیانه است که در چند ماه گذشته با تزریق نقدینگی و اعطای تسهیلات به این واحد از سوی دولت، ظرفیت تولید کارخانه که به 50 درصد رسیده بود به 100 درصد رسیده است.

کرمان - ایرنا - فرماندار رفسنجان گفت: یکی از کارخانه های نیمه تعطیل در رفسنجان بزرگترین کارخانه تولید رینگ آلومینیوم در خاورمیانه است که در چند ماه گذشته با تزریق نقدینگی و اعطای تسهیلات به این واحد از سوی دولت، ظرفیت تولید کارخانه که به 50 درصد رسیده بود به 100 درصد رسیده است. به گزارش ایرنا حمید ملانوری در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه رفسنجان به مناسبت هفته دولت افزود: با اجرای خط جدید، ظرفیت تولید کارخانه به 2.2 برابر خواهد رسید.
وی گفت: با جذب سرمایه گذاری ها و همچنین خارج شدن کارخانه های نیمه تعطیل از رکود شاهد آرامش و رونق در بخش تولید هستیم.
وی بیان کرد: در حوزه اقتصادی شاهد حضور سران و هیئت های خارجی به کشور برای سرمایه گذاری بوده ایم و قیمت جهانی مس افزایش یافته است و بلافاصله بعد از برجام درها باز و فروش مس آغاز شد.
فرماندار رفسنجان گفت: تا زمانی که اسلام و ارزش های دینی و روحیه جهادی و انقلابی در سایه ولایت در کشور ما حاکم باشد، در آینده ای نزدیک همه قدرت های بزرگ دنیا در برابر ملت ما سر تعظیم فرود خواهند آورد.
وی اظهار کرد: ایجاد فضای همدلی و همزبانی به معنای واقعی در دولت تدبیر و امید، مورد توجه قرار گرفته است و در این شهرستان هم با شعار همدلی در رشد و توسعه رفسنجان گام برداشته ایم.
ملانوری از مذاکرات هسته ای به عنوان از بزرگترین کارهای دولت تدبیر و امید نام برد و گفت: تیم کاردان، لایق و متعهد هسته ای ایران در برابر قدرت های بزرگ دنیا با حفظ خطوط قرمز نظام موفق شد در این مذاکرات به نتیجه برسد و ابرقدرت های دنیا استفاده از برنامه انرژی هسته ای را حق مسلم ما بدانند.
وی اجرای طرح تحول نظام سلامت را یادآور شد و افزود: در سایه این طرح بیش از 9 میلیون نفر در کشور زیر پوشش بیمه سلامت قرار گرفتند و 30 هزار نفر در این شهرستان از خدمات این بیمه بهره مند شدند.
7433/3028
ظرفیت کارخانه تولید رینگ آلومینیوم رفسنجان به 100 درصد رسید