Home

ایران جبهه خود را خارج از مرزهای جغرافیایی می داند

یکشنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۵
ایران جبهه خود را خارج از مرزهای جغرافیایی می داند

قم- ایرنا- معاون اجرایی سپاه علی ابن ابیطالب(ع) گفت: ایران جبهه خود را خارج از مرزهای جغرافیایی می داند و مرزهای ما در لبنان، بین عربستان و یمن، بین سوریه و تکفیری ها رقم می خورد.

قم- ایرنا- معاون اجرایی سپاه علی ابن ابیطالب(ع) گفت: ایران جبهه خود را خارج از مرزهای جغرافیایی می داند و مرزهای ما در لبنان، بین عربستان و یمن، بین سوریه و تکفیری ها رقم می خورد. به گزارش ایرنا، سرهنگ احمد بیطرفان روز یکشنبه در همایش روز بسیج کارمندی افزود: امروز مقاومت در کشورهای منطقه به صورتی شکل گرفته که با هم هماهنگ هستند و حضور مستشاری ایران و حزب الله لبنان در سوریه و همچنین حضور نیروهای عراق در سوریه با وجود اینکه خودشان درگیر جنگ با داعش هستند، در راستای کمک به مقاومت صورت می گیرد.
وی با بیان این که مرکز این حرکت بزرگ منطقه ای کشور ایران است، اضافه کرد: آنچه در جنگ 33 روزه لبنان اتفاق افتاد برگرفته از دفاع مقدس ما بود و ابعاد مختلف این پیروزی به خاطر مسائل امنیتی هنوز گفته نشده است.
وی با اشاره به وظیفه ایران در دفاع از مقاومت، گفت: افرادی را به عنوان مستشار در سوریه، عراق و لبنان داریم که انجام وظیفه می کنند، ولی هنوز نیاز به اعزام نیروی عمومی بسیج نشده است گرچه که تعدادی که مورد نیاز بوده اعزام شده اند.
بیطرفان با بیان این که جمهوری اسلامی ایران کانون پشتیبانی مقاومت است، بیان کرد: انتظار می رود دستگاه هایی که تحت امر بسیج و سپاه هستند فرهنگ مقاومت را در برنامه های مختلفی که در مراکز اجرا می شود، بازگو کنند.
وی بر پشتیبانی مالی از نیروهای مقاومت در مناطق جنگی تاکید کرد و افزود: شماره حساب های مختلفی وجود دارد دارد و اگر افرادی تمایل دارند می توانند وجوه خود را به این حساب ها واریز کنند.
در این همایش از مدیران بسیجی نمونه و مادر یک شهید با اهداء لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.
/2085/ 6133/
ایران جبهه خود را خارج از مرزهای جغرافیایی می داند