خانواده های معظم شهدا از یادمان های دفاع مقدس گیلانغرب بازدید کردند

دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵
خانواده های معظم شهدا از یادمان های دفاع مقدس گیلانغرب بازدید کردند

قصرشیرین- ایرنا- حدود یک هزار تن از خانواده های معظم شهدای سراسر کشور روز دوشنبه با حضور در یادمان شهدای عملیات مطلع الفجر شهرستان گیلانغرب، از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس و یادمان این عملیات بزرگ دیدن کردند.

قصرشیرین- ایرنا- حدود یک هزار تن از خانواده های معظم شهدای سراسر کشور روز دوشنبه با حضور در یادمان شهدای عملیات مطلع الفجر شهرستان گیلانغرب، از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس و یادمان این عملیات بزرگ دیدن کردند. به گزارش خبرنگار ایرنا، فرمانده انتظامی گیلانغرب روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، هدف از حضور کاروان بزرگ خانواده های معظم شهدا در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در گیلانغرب را تجدید میثاق با آرمان های والای شهدا و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان جامعه عنوان کرد.
سرهنگ محسن ویسی اظهارداشت: آشنایی نسل جامعه با رشادت ها و پایمردی های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس از دیگر اهداف اعزام کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی هشت سال جنگ تحمیلی است.
وی بیان کرد: روایت دوران دفاع مقدس و حوادث این مناطق و تشریح دو عملیات بزرگ مطلع الفجر و انتقام در منطقه عمومی گیلانغرب توسط راویان دفاع مقدس و اجرای برنامه های ویژه فرهنگی از دیگر برنامه های در نظر گرفته شده برای کاروان معظم خانواده های معظم شهدا در بازدید از مناطق عملیاتی گیلانغرب است.
فرمانده انتظامی گیلانغرب، اعزام کاروان راهیان نور را بهترین راه آشنایی نسل جوان جامعه با رشادت ها و دلاورمردی های رزمندگان اسلام توصیف کرد.
سرهنگ ویسی گفت: رمز بقا و ثبات نظام اسلامی در گرو ترویج و نهادینه شدن فرهنگ شهید و شهادت است و اعزام کاروان راهیان نور بهترین راهکار برای تحقق این مهم است.
شهرستان گیلانغرب با بیش از 72 هزار تن جمعیت در دوران دفاع مقدس 750 شهید، دو هزار و 275 جانباز و 141 آزاده سرافراز را تقدیم نظام اسلامی کرده است.
7079/7398/8066
خانواده های معظم شهدا از یادمان های دفاع مقدس گیلانغرب بازدید کردند