اعضای باند سرقت و کلاهبرداری در کرمان دستگیر شدند

سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵
اعضای باند سرقت و کلاهبرداری در کرمان دستگیر شدند

کرمان - ایرنا - رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان کرمان از دستگیری اعضای یک باند 10 نفره خبر داد که با چک های جعلی و سرقتی 23 فقره کلاهبرداری به ارزش یک میلیارد ریال انجام دادند.

کرمان - ایرنا - رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان کرمان از دستگیری اعضای یک باند 10 نفره خبر داد که با چک های جعلی و سرقتی 23 فقره کلاهبرداری به ارزش یک میلیارد ریال انجام دادند. به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمان سرهنگ یدالله حسن پور افزود: در پی وقوع یک فقره کلاهبرداری پرونده ای به اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان ارجاع داده شد.
وی بیان کرد: کارآگاهان پلیس کرمان تحقیقات خود را آغاز کردند و در بررسی های صورت گرفته به این نتیجه رسیدند افرادی با تشکیل باندی، اجناسی با چک های جعلی خریداری می کنند و از این راه دست به کلاهبرداری می زنند.
وی گفت: پس از مشخص شدن شگرد کلاهبرداران، کارآگاهان با انجام یکسری اقدامات فنی، مخفیگاه متهمان را شناسایی و آنان را دستگیر کردند.
رئیس پلیس آگاهی استان کرمان اظهار کرد: در بازرسی از مخفیگاه این 10 متهم یک فقره دسته چک سرقتی و تعدادی مدارک هویتی جعلی نیز کشف شد.
وی افزود: متهمان در اعترافات خود به 23 فقره کلاهبرداری در قالب خرید اجناسی از قبیل پسته، لب تاپ، لوازم خانگی، فرش و دیگر اقلام اقرار کردند.
7429/3028
اعضای باند سرقت و کلاهبرداری در کرمان دستگیر شدند