زنده نگهداشتن یاد شهدای انقلاب باعث تداوم حرکت انقلاب است

یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵
زنده نگهداشتن یاد شهدای انقلاب باعث تداوم حرکت انقلاب است

بندرعباس- ایرنا- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان با تاکید بر ترویج ارزش های دینی و انقلاب و زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدای انقلاب، گفت: زنده نگهداشتن یاد شهدای انقلاب باعث تداوم حرکت انقلاب است .

بندرعباس- ایرنا- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان با تاکید بر ترویج ارزش های دینی و انقلاب و زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدای انقلاب، گفت: زنده نگهداشتن یاد شهدای انقلاب باعث تداوم حرکت انقلاب است . محمدرضا پاکدامن عصر یکشنبه در حاشیه برگزاری دعای عرفه در بندرعباس به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هر آنچه امروز ما داریم به برکت مجاهدت شهدا و ایثارگران است و از همین رو زنده نگاه داشتن یاد و خاطره آنها امری بسیار مهم و ضروری است.
پاکدامن بیان داشت: شهدا برای دفاع از دین اسلام و آرمان های انقلاب جان خود را فدا کردند و ما هم اکنون وارث جانفشانی شهدا و موظف به پاسداری از خون شهیدان هستیم.
وی با اشاره به ورود پیکر سه شهید گمنام به هرمزگان در روز گذشته، تصریح کرد: با وجود گذشت سال ها از دوران دفاع مقدس و با وجود برنامه های مخرب و ضد فرهنگی دشمنان علیه نظام اسلامی، هنوز مردم رشادت ها و خاطره های عزیزانشان را به یاد دارند که حضور گسترده آنان در مراسم استقبال از شهدای گمنام موید این موضوع است.
پاکدامن تاکید کرد: همه مسئولان باید با توجه به نیاز جامعه و ارتقاء سطح خواسته ها و انتظارات جامعه، تلاش بیش از پیش در جهت توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه داشته باشند.
استان هرمزگان بیش از یک هزار و 260 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
7198/ 6048
زنده نگهداشتن یاد شهدای انقلاب باعث تداوم حرکت انقلاب است