آیینه ولایت در شبکه سه می درخشد

یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵
آیینه ولایت در شبکه سه می درخشد

تهران-ایرنا- ویژه برنامه 'آیینه ولایت'از امشب تا عید غدیر هر شب بعد از اخبار شبانگاهی به صورت زنده روانه آنتن شبکه سه خواهد شد.

تهران-ایرنا- ویژه برنامه 'آیینه ولایت'از امشب تا عید غدیر هر شب بعد از اخبار شبانگاهی به صورت زنده روانه آنتن شبکه سه خواهد شد. به گزارش یکشنبه ایرنا به نقل از شبکه سه ،جُنگ آیینه ولایت در 10 قسمت 60 دقیقه ای از باغ موزه قصر و با حضور مردم از یکشنبه 21 شهریور به مدت 10 شب بعد از اخبار شبانگاهی به صورت زنده روانه آنتن خواهد شد .
به گزارش روابط عمومی صدا و سیما این برنامه با حضور کارشناسان پژوهشگاه علوم انسانی با موضوع غدیرشناسی تدارک دیده شده است .
همچنین خوانندگانی که آثاری در خصوص امیرالمومنین دارند ، چون علیرضا افتخاری ،حسام الدین سراج ،حجت اشرف زاده ،خشایار اعتمادی ،سالار عقیلی ،محمد معتمدی ، شاهین آرین ،فریدون آسرایی و چنگیز حبیبیان ، در این برنامه هنرنمایی خواهند کرد .
فرازی از خطبه غدیر ،بیانات مقام معظم رهبری در خصوص غدیر ،گفتگو با علمای اهل سنت گلستان ،کردستان و کرمانشاه ،گفتگو با کارشناسان اهل سنت که تحقیق و پژوهش در خصوص نهج البلاغه انجام داده اند، حمایت از بنیاد های تولیدی ،اقتصاد مقاومتی و اقتصاد دانش بنیان ،مسابقه پیامکی با موضوع غدیر ،حضور هنرمندان و پخش تلفیقی آثار موسیقایی از بخش های دیگر این ویژه برنامه است .
**برنامه دورهمی امشب به مناسبت شب عید سعید قربان از علی نصیریان دعوت کرد تا با مخاطبان برنامه درباره زندگی شخصی و خاطرات شغلی خود سخن بگوید.
مجموعه «دورهمی» به کارگردانی مهران مدیری و تهیه کنندگی مشترک هاشم رضایت و حمید رحیمی نادی امشب ساعت 21 به مناسبت عید سعید قربان در قالب یک ویژه برنامه روی آنتن شبکه نسیم خواهد رفت.
رضا یزدانی خواننده نیز امشب میهمان مهران مدیری است و قطعه ای را زنده برای مخاطبان اجرا می کند.
**مجله روزگار به مناسبت روز ملی سینما با استادان این حوزه به گپ و گفتگو می پردازد.
امشب به مناسبت روز ملی سینما روزگار به سراغ داریوش فرهنگ، اکبر عالمی،احمد مسجد جامعی و ضیاءالدین دری خواهد رفت و گفتگوی صمیمانه ای با آنها خواهد داشت. همچنین خبری از نماهنگ 'ما ایستاده ایم ' در برنامه امشب روزگار می شنویم و میبینیم. روزگار به تهیه کنندگی جعفر فریدزاده از شنبه تا پنج شنبه از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد.
،برنامه ترکیبی روزگار، مجله فرهنگی هنری است که به نقد مسائل حوزه فرهنگ و اندیشه می پردازد و هر شب ساعت 20:30 روی آنتن می رود.
فراهنگ**1540**1823
آیینه ولایت در شبکه سه می درخشد