زندانی فراری در دریا غرق شد

سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵
زندانی فراری در دریا غرق شد

ساری-ایرنا- رئیس کمیته پیشگیری از کاهش غریق در نقاط حادثه خیز شنا در بابلسر گفت: جنازه فرد مفقود شده که عصر روز دوشنبه در دریای خزر کشف شده است مربوط به فردی بنام (ع -س) یک زندانی فراری است.

ساری-ایرنا- رئیس کمیته پیشگیری از کاهش غریق در نقاط حادثه خیز شنا در بابلسر گفت: جنازه فرد مفقود شده که عصر روز دوشنبه در دریای خزر کشف شده است مربوط به فردی بنام (ع -س) یک زندانی فراری است. علی روستایی شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: جسد این فرد در پارکینگ پنجم و دراعماق دریا از سوی یکی از قایق های تفریحی کشف شده است.
وی با بیان اینکه این فرد زندانی فراری از زندان بابل بوده است؛ افزود: ماموران نیروی انتظامی که در صحنه حاضر بودند، غرق شدن وی را حادثه دریایی اعلام کردند.
وی گفت: ناجیان غریق جسد این مرد 27 ساله را تحویل شهرداری بابلسر دادند تا برای انتقال به سردخانه و مراحل قانونی اقدام شود.
ساحل بابلسر دارای 18 طرح دریا است که هشت طرح آن در داخل شهر و مابقی آن در محدوده شهرک های خصوصی مستقر است.
فصل تابستان سواحل مازندران بویژه سواحل بابلسر پذیرای صدها هزار مسافر است و از این رو برای کمک به مسافرین جهت استفاده ایمن در دریا بیش از 100 طرح سالمسازی در نقاط مختلف سواحل مازندران ایجاد شده است .
در طرح های سالمسازی ، ماموران نجات غریق ، وسایل کمک امدادی و امکانات رفاهی وجود دارد .
7328/1899
زندانی فراری در دریا غرق شد