درخواست انجمن اسلامی دانشجویان بجنورد برای استفاده ازتریبون نمازجمعه

سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵
درخواست انجمن اسلامی دانشجویان بجنورد برای استفاده ازتریبون نمازجمعه

بجنورد- ایرنا- انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه بجنورد بهره مندی نماینده این تشکل دانشجویی از ظرفیت تریبون نمازجمعه را برای تبیین دیدگاه های خود خواستار شده است.

بجنورد- ایرنا- انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه بجنورد بهره مندی نماینده این تشکل دانشجویی از ظرفیت تریبون نمازجمعه را برای تبیین دیدگاه های خود خواستار شده است. دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه دولتی بجنورد روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به بیانات چندی پیش رهبر معظم انقلاب در دیدار رمضانی با جمعی از دانشجویان که بر لزوم بهره گیری تشکل های دانشجویی از تمام تریبون ها برای تبیین دیدگاه های دانشجویان درباره موضوعات گوناگون کشور تأکید داشتند، گفت: در همین راستا این انجمن حدود 10 روز قبل درخواست خود را به نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه بجنورد و نهاد نمایندگی ایشان در دانشگاه های خراسان شمالی تقدیم کرد.
امیرحسین شادمان پور با افزودن این که این نخستین باری است که یک انجمن اسلامی دانشجویی در کشور خواستار بهره مندی از تریبون نمازجمعه درقالب سخنرانی پیش از خطبه ها شده است، اظهار امیدواری کرد که این تقاضا با نظر مساعد مسئولان ذی ربط حالت اجرایی به خود بگیرد تا این تشکل دانشجویی هم بتواند از این تریبون به ارائه دیدگاه های خود ردباره موضوعات مختلف سیاسی و اجتماعی بپردازد.
وی خاطرنشان کرد: بسیج دانشجویی استان در سال جاری دو بار از این امکان بهره مند شده است؛ لذا ما هم امیدوار هستیم که نماینده انجمن اسلامی هم به عنوان یکی از تشکل های باسابقه دانشجویی بتواند در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه روز نهم مهرماه آتی در بجنورد به ایراد سخن بپردازد./
7184/1744
درخواست انجمن اسلامی دانشجویان بجنورد برای استفاده ازتریبون نمازجمعه