پخش سه برنامه ویژه هفته دفاع مقدس از مرکز خلیج فارس

پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵
پخش سه برنامه ویژه هفته دفاع مقدس از مرکز خلیج فارس

بندرعباس- ایرنا - مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خلیج فارس گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، برنامه های روایت خوبان، مسابقه رزم آورد و از تبار نخل و دریا از رادیو و تلویزیون مرکز خلیج فارس پخش می شود.

بندرعباس- ایرنا - مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خلیج فارس گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، برنامه های روایت خوبان، مسابقه رزم آورد و از تبار نخل و دریا از رادیو و تلویزیون مرکز خلیج فارس پخش می شود. عبدالرسول حمیدی پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: روایت خوبان عنوان ویژه برنامه رادیویی به تهیه کنندگی فتانه قصابهای گیلیاردی است که در هفت قسمت 90دقیقه ای در بخش های نمایش طنز، آیامیدانید(دانستنی های دفاع مقدس)، بیان خاطرات رزمندگان، وصیتنامه شهدا، ارتباط با شاعران و نویسندگان دوران دفاع مقدس، حضور مهمان دربرنامه و تلفن وپیامک مردمی پخش می شود.
وی بیان داشت: این ویژه برنامه دربرگیرنده بخش های مختلفی ازجمله گزارش از برپایی نمایشگاه دفاع مقدس دربندرعباس، ارتباط با گزارشگران منطقه جنگی همچون ایلام، آبادان، اهواز و کرمانشاه و گزارش از شهرستان های استان است که درطول هفته دفاع مقدس از ساعت 18 برروی آنتن می رود.
مدیر روابط عمومی صداوسیمای مرکزخلیج فارس ادامه داد: همچنین با رویکرد اطلاع رسانی وبا لابردن سطح اطلاعات عمومی مخاطبان در خصوص دفاع مقدس مسابقه رزم آورد در رادیوخلیج فارس در شش قسمت 15دقیقه ای هر روز ساعت 9صبح به صورت مستقیم از رادیو پخش می شود.
حمیدی گفت: پرسش های این مسابقه درخصوص دفاع مقدس، تاریخچه دفاع مقدس، مهم ترین عملیات در دوران دفاع مقدس و پخش سرودهای این دوران است که الهام فتاحی به همراه غلامرضا رضوی و فاطمه امیر ابراهیمی آن را تهیه کرده اند.
وی خاطرنشان کرد: سیمای خلیج فارس نیز با پخش برنامه از تبارنخل و دریا درهفته دفاع مقدس رشادت های رزمندگان استان رابه تصویر می کشد.
این مسئول ادامه داد: دعوت از فرماندهان نظامی وانتظامی استان در برنامه، دلاوران (به موضوع اقتدار نظامی نیروهای دریابانی دراستان می پردازد)، گزارش از نمایشگاه دفاع مقدس، قاب خاطرات، پلی به گذشته، یگان دریایی و کلام نور از جمله بخش های این برنامه است که درهفت قسمت 60دقیقه ای هرشب ساعت 21 پخش می شود.
تهیه کننده و نویسنده وحید مداحی روش، تصویربردار غلامعباس شعبانی، مجری محمد عوض پور، گزارشگر سید مصطفی مهر آذین و دستیار تهیه بر عهده خانم کریمی است.
7195/6048
خبرنگار - رقیه غلامی زاده / دبیر خلیل تنیده
پخش سه برنامه ویژه هفته دفاع مقدس از مرکز خلیج فارس
jkkjkjkjkj