شعاع برد موشک های جمهوری اسلامی باعث کاهش نفوذ دشمن در منطقه شده است

جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵
شعاع برد موشک های جمهوری اسلامی باعث کاهش نفوذ دشمن در منطقه شده است

قزوین- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین با اشاره به اینکه جنگ تحمیلی ما را واداشت تا برد موشک های خود را با زیاده خواهی های استکبار جهانی تنظیم کنیم، گفت: امروز برد موشک های ما باعث شده تا ضریب نفوذ دشمن در منطقه هر روز تنگ و تنگ تر شود.

قزوین- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین با اشاره به اینکه جنگ تحمیلی ما را واداشت تا برد موشک های خود را با زیاده خواهی های استکبار جهانی تنظیم کنیم، گفت: امروز برد موشک های ما باعث شده تا ضریب نفوذ دشمن در منطقه هر روز تنگ و تنگ تر شود. به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی در خطبه های این هفته نماز جمعه قزوین که در مسجد النبی این شهر برگزار شد، افزود: امروز موشک های ما بیش از سه هزار کیلومتر برد دارند تا جایی که استکبار جهانی جرات نگاه چپ به ما را نداشته و این یکی از آثار مثبت دوران دفاع مقدس بود.
امام جمعه قزوین در ادامه با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس، یادآور شد: درایت امام راحل و استقامت مردم ایران، جنگ تحمیلی را از یک تهدید به فرصتی برای وحدت، عزت و اقتدار در کشور اسلامی تبدیل کرد تا جایی که دشمن را از کرده خود پشیمان ساخت.
وی ادامه داد: هماهنگی استکبار شرق و غرب در طول جنگ تحمیلی به ما فهماند که امنیت خود را نه در کشور خود بلکه در فراسوی مرزهایمان و در یمن، سوریه، فلسطین، غزه، عراق و افغانستان باید ایجاد کنیم تا جایی که امروز در حمایت از مسلمانان این مناطق نیز به هیچ عنوان کوتاهی نخواهیم کرد.
وی به فرارسیدن سالروز قتل عام رژیم صهیونیستی در اردوگاه های صبرا و شتیلا در سال 1982 میلادی اشاره و یادآور شد: رژیم جنایتکار اسراییل با همراهی آمریکایی ها به بهانه ایجاد نظم و امنیت سه هزار و 297 نفر را به طرز فاجعه آمیزی که هیچ گاه نمی توان آن را بر زبان جاری کرد، کشتند اما جوامع بین المللی و شورای امنیت در برابر این فاجعه تنها سکوت اختیار کردند.
وی ادامه داد: امروز به برکت قدرت جمهوری اسلامی و تا جایی که برد موشک هایمان اجازه دهد، در هیچ کجای جهان به هیچ رژیم و حکومتی اجازه نخواهیم داد تا با مسلمانان این گونه رفتارها صورت پذیرد.
حجت الاسلام والمسلمین عابدینی در ادامه به آغاز سال تحصیلی اشاره و گفت: دانشگاه ها و مدارس ما باید بسیج شوند تا از خداوند بخواهیم هر روز بر علم، آگاهی و دانش فرزندان این سرزمین افزوده شود.
به گفته وی، امانت ایمان، عقیده، اخلاق و تربیت فرزندان این مرز و بوم بر عهده معلمان، دبیران و اساتید دانشگاهی است که باید آن را به ذی نفعان جامعه، یعنی مردم و جوانان برسانند.
نماینده ولی فقیه در استان قزوین در ادامه ضمن گرامیداشت سالروز درگذشت شاعر اهل بیت و بسیجی مومن، استاد محمدحسین شهریار، فرا رسیدن عید سعید غدیر خم را به همه مسلمانان جهان تبریک گفت و افزود: این روز بی شک حلقه اتصال بین همه کتاب های آسمانی، پیروان و فرقه های مذهبی و همه جناح ها و احزاب محسوب می شود.
وی با اشاره به میلاد دهمین اختر تابناک ولایت و امامت، اضافه کرد: از قول امام هادی (ع) آمده 'هر کسی مطیع خداوند شود همه عالم مطیع او می شوند' که نمونه آن را می توان در پیامبر گرامی اسلام (ص)، حضرت علی (ع)، حضرت فاطمه (س) و فرزندان او مشاهده کرد.
8054/8066 دبیر - علی مولوی*
شعاع برد موشک های جمهوری اسلامی باعث کاهش نفوذ دشمن در منطقه شده است
jkkjkjkjkj