کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تخلفات شهرآورد پایتخت را بررسی می کند

شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تخلفات شهرآورد پایتخت را بررسی می کند

تهران - ایرنا - رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: گزارش همه مقامات رسمی دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال را باید در اختیار داشته باشیم تا تصمیم نهایی در مورد تخلفات رخ داده، گرفته شود.

تهران - ایرنا - رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: گزارش همه مقامات رسمی دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال را باید در اختیار داشته باشیم تا تصمیم نهایی در مورد تخلفات رخ داده، گرفته شود. به گزارش روز شنبه ایرنا از فدراسیون فوتبال، «اسماعیل حسن زاده» افزود: بسیاری از تماشاگران با رعایت رفتارهای ورزشی، عملکرد مطلوبی را برجای گذاشتند و در مقابل تعداد معدودی نیز تخلفاتی داشتند که از این بابت متاسفیم و با بررسی تخلفات، به زودی رای این دیدار را صادر خواهیم کرد.
وی اظهار داشت: گزارش همه مقامات رسمی این را دیدار باید در اختیار داشته باشیم تا تصمیم نهایی در مورد تخلفاتی که رخ داده، گرفته شود و با توجه به اینکه این شهرآورد ناظر ویژه داشت، گزارش وی را در اختیار داریم و بخشی از اتفاقات و تخلفات را نیز از طریق رسانه های تصویری مطلع شده ایم. اما تا زمانی که گزارش داور و مقامات برگزار کننده بازی را در اختیار نداشته باشیم، رای صادر نمی شود.
رئیس کمیته انضباطی تصریح کرد: برای پرتاب اشیا، ترقه، بطری آب و فحاشی که از طرف معدودی از تماشاگران رخ داده است بسیار ناراحت هستیم و امیدواریم که از این پس شاهد چنین رفتار های نباشیم. بدون شک اینگونه تخلفات و رفتارها به ضرر تیم مربوطه است و همانطور که اشاره شد از عمده تماشاگرانی که در این مسابقه حضور داشته و رفتار مناسبی را از خود بر جای گذاشتند، تشکر می کنیم.
هشتاد و سومین شهرآورد پایتخت میان استقلال و پرسپولیس روز جمعه از ساعت 17 در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد که دو تیم به نتیجه مساوی بدون گل رسیدند.
ورزشی**1067**1584*خبرنگار-رضا رمضانی*دبیر-مریم مولوی*
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تخلفات شهرآورد پایتخت را بررسی می کند