سرمربی مس رفسنجان: تیم نسبت به گذشته بهتر شده است

شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵
سرمربی مس رفسنجان: تیم نسبت به گذشته بهتر شده است

کرمان - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: تیم ما نسبت به قبل خیلی بهتر شده و در بازی های آینده می توانیم بهتر باشیم.

کرمان - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: تیم ما نسبت به قبل خیلی بهتر شده و در بازی های آینده می توانیم بهتر باشیم. به گزارش ایرنا علی اصغر کلانتری عصر شنبه در نشست خبری پس از شهرآورد مس کرمان و مس رفسنجان افزود: با آنالیزی که از تیم مس کرمان داشتیم و نقاط قوت آنها را می دانسیم و کار هم شده بود، تیم مس کرمان روی ضربات کرنل یا اوت دستی و ضربات ایستگاهی خطرناک و قوی است و ما از همان نقطه ضربه خوردیم.
وی بیان کرد: در 80 درصد نیمه اول بازی مسلط بودیم و موقعیت بیشتری داشتیم ولی نیمه دوم با فشار تیم مس کرمان و گرفتن کرنل ها، در حالی که تیم مس رفسنجان در شرایط تیمی و تاکتیکی یک افت محسوس داشت با عدم تمرکز تیم، ضربه خوردیم و بازی را باختیم.
سرمربی مس رفسنجان با اشاره به باخت های گذشته گفت: در بازی هایی که باختیم مستحق باخت نبودیم و فقط در یک بازی ضعیف عمل کردیم.
وی تصریح کرد: سعی کردیم پست های ضعیف را تقویت کنیم و حتی 2، سه بازیکن هم جذب کردیم که بهتر شدیم و در آینده بهتر می شویم.
تیم مس رفسنجان در هفته هفتم رقابت های لیگ فوتبال دسته اول مغلوب مس کرمان شد.
خبرنگار: حامد سالاری - دبیر: رسول محمدحسنی
7420/3028
سرمربی مس رفسنجان: تیم نسبت به گذشته بهتر شده است