رژه بزرگ نیروهای مسلح همزمان در تهران و بندرعباس برگزار می شود

دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵
رژه بزرگ نیروهای مسلح همزمان در تهران و بندرعباس برگزار می شود

تهران -ایرنا - سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رژه بزرگ، گسترده و با شکوه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در آغاز هفته دفاع مقدس (31 شهریورماه) برای نخستین بار، همزمان با تهران و با مسئولیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بندرعباس برگزار می‌شود.

تهران -ایرنا - سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رژه بزرگ، گسترده و با شکوه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در آغاز هفته دفاع مقدس (31 شهریورماه) برای نخستین بار، همزمان با تهران و با مسئولیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بندرعباس برگزار می شود. به گزارش روز دوشنبه ایرنا از سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف با گرامیداشت فرارسیدن سی و ششمین سالگرد هفته دفاع مقدس و آرمانی ملت ایران اظهار کرد: قرار است در رژه بزرگ بندرعباس، سرلشکر پاسدار غلامعلی رشید ، فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء (ص) سخنرانی کند.
وی افزود:این رژه با فرماندهی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و حضور یگان های زمینی، دریایی و هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه و همچنین مشارکت نیروی انتظامی، بسیج و نیروهای مردمی و بومی منطقه برگزار می شود.
مسئول روابط عمومی کل سپا،ه هدف رژه یاد شده را نمایش اقتدار و سیادت دریایی جمهوری اسلامی ایران در خلیج فارس و نمایش وحدت و قدرت بازدارندگی نیروهای مسلح دانست.
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تأکید کرد: این رژه با پیش بینی های صورت گرفته در حضور آحاد مختلف مردم شریف و انقلابی بندرعباس اجرا خواهد شد.
وی تصریح کرد:شعار محوری رژه «ما می توانیم» است و طی آن، دستاوردها و توانمندی های دفاعی نیروهای مسلح در قالب یگان های محمول در حوزه دریایی، زمینی، هوایی و پدافندی و نیز آمادگی های همه جانبه بسیجیان و نیروهای بومی منطقه برای مقابله با تهدیدات دشمن در منطقه راهبردی خلیج فارس، تنگه هرمز و آب های سرزمینی کشور به نمایش گذاشته می شود.
اجتمام ** 1996 **1776
خبرنگار: احسان صادقی - دبیر : لیلا خطیب زاده
رژه بزرگ نیروهای مسلح همزمان در تهران و بندرعباس برگزار می شود
jkkjkjkjkj