34قلم تجهیزات آموزشی بین مدارس ایلام توزیع شد

دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵
34قلم تجهیزات آموزشی بین مدارس ایلام توزیع شد

ایلام - ایرنا- مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام گفت: در آستانه فرا رسیدن سال تحصیلی جدید 34قلم انواع تجهیزات آموزشی و کلاسی بین مدارس مناطق مختلف استان توزیع شده است.

ایلام - ایرنا- مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام گفت: در آستانه فرا رسیدن سال تحصیلی جدید 34قلم انواع تجهیزات آموزشی و کلاسی بین مدارس مناطق مختلف استان توزیع شده است. سعید هژبری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید انواع تجهیزات آموزشی و کلاسی مانند رایانه، پروژکتور، دستگاه کپی، تجهیزات آموزشگاهی و کلاسی نظیر انواع میز و نیمکت دانش آموزی، اداری و تجهیزات خوابگاه های شبانه روزی بین 14منطقه آموزشی استان توزیع شده است.
وی بیان کرد: برای تامین و تهیه این اقلام و تجهیزات 11میلیارد و 600 میلیون ریال هزینه شد.
وی داشتن تجهیزات مناسب آموزشی و کلاسی را تاثیر زیادی در روند کیفیت آموزشی و یادگیری دانش آموزان دانست و گفت: نیازهای مدارس به تجهیزات آموزشی و کلاسی بسیار بیشتر از این است ولی همه ساله به علت محدودیتهای اعتباری تنها بخشی از این نیازها رفع می شود.
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام از دانش آموزان استان خواست تا در حفظ و نگهداری تجهیزات مدارس نهیایت دقت را داشته باشند و مدیران مدارس نیز در حفظ سرمایه های مالی مدارس دقت کنند و در صورت آسیب دیدن تجهیزات بجای دور انداختن و انبار کردن آنها نسبت به تعمیر و راه اندازی دوباره آنها اقدام کنند.
100هزار دانش آموز مهرماه امسال سال تحصیلی جدید را آغاز می کنند.
34قلم تجهیزات آموزشی بین مدارس ایلام توزیع شد
jkkjkjkjkj