بی احتیاطی و واژگونی خودرو درجاده های اصفهان بازهم قربانی گرفت

چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵
بی احتیاطی و واژگونی خودرو درجاده های اصفهان بازهم قربانی گرفت

اصفهان- ایرنا- واژگونی دو دستگاه خودروی سواری در جاده سگزی و نیز مسیر تیران به داران در استان اصفهان در مجموع 9 مصدوم و یک کشته برجا گذاشت.

اصفهان- ایرنا- واژگونی دو دستگاه خودروی سواری در جاده سگزی و نیز مسیر تیران به داران در استان اصفهان در مجموع 9 مصدوم و یک کشته برجا گذاشت. مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: پیش از ظهر دیروز یک مورد واژگونی خودروی پراید در مسیر سگزی- ورتون به سمت زفره به اورژانس اعلام و امدادخواهی شد که بالگرد پایگاه هوایی اورژانس به سرعت به محل اعزام شد.
غفور راستین افزود: در این حادثه پنج نفر شامل یک مرد، دو زن و دو کودک مصدوم شدند که توسط بالگرد اورژانس به بیمارستان الزهرا (س) شهر اصفهان منتقل شدند.
سگزی شهری در بخش مرکزی شهرستان اصفهان و در 35 کیلومتری شرق کلانشهر اصفهان است.
وی همچنین درمورد حادثه دیگری که ساعت 22 و 53 دقیقه شب گذشته در مسیر تیران به داران رخ داد گفت: در این حادثه براثر واژگونی خودروی سواری پژو 405 ، چهار نفر شامل سه زن و یک کودک مصدوم شدند و یک زن نیز جان خود را از دست داد.
وی ادامه داد: مصدومان این سانحه پس از دریافت اقدامات اولیه درمانی از تکنسین های فوریت های پزشکی، به بیمارستان بهنیا تیران منتقل شدند.
شهرستان تیران و کرون در 45 کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.
بی احتیاطی و واژگونی خودرو درجاده های اصفهان بازهم قربانی گرفت