لیگ برتر فوتبال؛گسترش فولاد تبریز همچنان درحسرت برد باقی ماند

چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵
لیگ برتر فوتبال؛گسترش فولاد تبریز همچنان درحسرت برد باقی ماند

تهران - ایرنا - دیدار تیم های فوتبال گسترش فولاد و فولاد خوزستان برنده نداشت تا آندرانیک تیموریان و یارانش همچنان درحسرت برد درلیگ برتربمانند.

تهران - ایرنا - دیدار تیم های فوتبال گسترش فولاد و فولاد خوزستان برنده نداشت تا فراز کمالوند و شاگردانش همچنان درحسرت برد درلیگ برتربمانند. به گزارش ایرنا،تیم گسترش فولاد تبریز عصر امروز(چهارشنبه) و در ادامه برگزاری رقابت های هفته هفتم لیگ برتر،درورزشگاه بنیان دیزل تبریز برابر تیم فولاد خوزستان به تساوی بدون گل دست یافت تا فرازکمالوند مربی جوان این تیم روند نتایج گذشته خود با شاگردانش در این لیگ را یک بار دیگر تکرار کند.
تیم بدون برد گسترش فولاد امروز(چهارشنبه) برای پنجمین بار با حریف خود مساوی کرد و 5 امتیازی شد تا همچنان درقعر جدول رده بندی لیگ برتر باقی بماند و این مهم را به تیم دیگری بسپرد.
شاگردان نعیم سعداوی نیز7 امتیازی شدند و با یک پله صعود در جدول رده بندی لیگ برتر در رده دوازدهم ایستادند.
پیام حیدری قضاوت این دیدار را برعهده داشت و با نشان دادن کارت زرد به مگو باتیستا بازیکن تیم گسترش فولاد او را جریمه کرد.
کسب نتایج ضعیف گسترش فولاد تبریز این روزها باعث شده تا هیات مدیره این باشگاه در اندیشه تغییر درکادر فنی این تیم باشند؛ از این رو و با ادامه این وضعیت درهای خروج از باشگاه انتظار فراز کمالوند را می کشند.
این مربی با این تیم دراین فصل هیچ بردی کسب نکرده و همین مساله اعتراض اعضای هیات مدیره و علاقه مندان این تیم را به همراه داشته است.
درهمین چارچوب دیدار تیم های سپاهان و پرسپولیس در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان با نتیجه یک بر یک درجریان است.
لیگ برتر فوتبال؛گسترش فولاد تبریز همچنان درحسرت برد باقی ماند
jkkjkjkjkj