طرح مقابله با کالای قاچاق در چهارمحال و بختیاری آغاز شد

شنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۵
طرح مقابله با کالای قاچاق در چهارمحال و بختیاری آغاز شد

شهرکرد- ایرنا- سرپرست تعزیرات حکومتی چهارمحال وبختیاری از آغاز اجرای طرح ملی مقابله با عرضه لوازم خانگی، تجهیزات پزشکی و لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در واحدهای صنفی استان همزمان با سراسر کشور خبر داد.

شهرکرد- ایرنا- سرپرست تعزیرات حکومتی چهارمحال وبختیاری از آغاز اجرای طرح ملی مقابله با عرضه لوازم خانگی، تجهیزات پزشکی و لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در واحدهای صنفی استان همزمان با سراسر کشور خبر داد. به گزارش ایرنا، محمدرضا عمرون روز شنبه در گفت وگو با به خبرنگاران افزود: این طرح از اول مهرماه در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولیدات داخلی و حفظ حقوق مصرف کنندگان و کمک به اشتغال و از بین بردن بیکاری اجرایی شده است.
به گفته وی، اجرای این طرح با هماهنگی دستگاه های نظارتی چون اتاق اصناف ایران، گمرک، نیروی انتظامی، سازمان های صنعت، معدن و تجارت، دانشگاه های علوم پزشکی و اتحادیه های مربوطه انجام می شود.
وی گفت: در این طرح قبل از مهرماه به واحدهای صنفی در زمینه عرضه نکردن کالاهای قاچاق هشدار داده شده تا قبل از مهرماه واحدهای صنفی خود را از وجود کالاهای قاچاق پاکسازی کنند.
عمرون اظهار کرد: با اجرای این طرح، با متخلفان برخورد قاطع و قانونی می شود.
وی، کاهش عرصه کالا قاچاق در واحدهای صنفی و مقابله با کالای قاجاق را از مهمترین اهداف اجرای این طرح عنوان کرد وگفت: با متخلفان و ناقضان طرح مقابله با کالای قاجاق برخورد جدی انجام می شود.
هم اکنون بیش از 30 هزار واحد صنفی در استان چهارمحال وبختیاری فعال است.
طرح مقابله با کالای قاچاق در چهارمحال و بختیاری آغاز شد
jkkjkjkjkj