رویدادهای خبری روز شنبه 3 مهر در کردستان

شنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۵
رویدادهای خبری روز شنبه 3 مهر در کردستان

سنندج- ایرنا- امروز شنبه 3 مهر چند رویداد در کردستان خبری می شوند که برگزاری آیین بازگشایی مدارس از جمله این رویدادها است.

سنندج- ایرنا- امروز شنبه 3 مهر چند رویداد در کردستان خبری می شوند که برگزاری آیین بازگشایی مدارس از جمله این رویدادها است. به گزارش خبرنگار ایرنا آیین بازگشایی مدارس امروز شنبه سوم مهرماه در دبیرستان ابرار میدان گاز سنندج با حضور مسوولان استان برگزار می شود.
** جشنواره سرباز امروز شنبه با حضور فرمانده هان نیروی انتظامی کشور به مناسبت فرا رسیدن هفته ناجا در محل فرماندهی انتظامی استان برگزار می شود.
** جلسه شورای اداری شهرستان سنندج امروز شنبه در سالن جلسات فرمانداری شهرستان سنندج برگزار خواهد شد.
** نشست مطبوعاتی و رادیو تلویزیونی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان و مدیرکل امور اجتماعی استانداری کردستان باپیرامون دستاوردهای هفته فرهنگی کردستان در انزلی امروز شنبه در مجتمع فرهنگی هنری فجر سنندج برگزار می شود.
دستگاه های اجرایی، سازمان ها، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی می توانند برنامه های خبری روزانه خود را روز قبل از طریق شماره تلفن 33230105 و 33288683 به خبرنگاران ایرنا در مرکز استان اطلاع دهند و یا به شماره نمابر 33288682 ارسال کنند.
خوانندگان عزیز همچنین می تواند این نوع برنامه های خود را از طریق ایدی تلگرامی 🆔 @masoudahmadi1979 ارسال کنند.
گزارش این رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان http://www.irna.ir/kurdistan منتشر خواهد شد.
1904
خبرنگار و دبیر: مسعود احمدی
رویدادهای خبری روز شنبه 3 مهر در کردستان