Home

رویدادهای خبری روز شنبه 3 مهر در کردستان

سنندج- ایرنا- امروز شنبه 3 مهر چند رویداد در کردستان خبری می شوند که برگزاری آیین بازگشایی مدارس از جمله این رویدادها است.

شنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۵
رویدادهای خبری روز شنبه 3 مهر در کردستان
به گزارش خبرنگار ایرنا آیین بازگشایی مدارس امروز شنبه سوم مهرماه در دبیرستان ابرار میدان گاز سنندج با حضور مسوولان استان برگزار می شود.
** جشنواره سرباز امروز شنبه با حضور فرمانده هان نیروی انتظامی کشور به مناسبت فرا رسیدن هفته ناجا در محل فرماندهی انتظامی استان برگزار می شود.
** جلسه شورای اداری شهرستان سنندج امروز شنبه در سالن جلسات فرمانداری شهرستان سنندج برگزار خواهد شد.
** نشست مطبوعاتی و رادیو تلویزیونی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان و مدیرکل امور اجتماعی استانداری کردستان باپیرامون دستاوردهای هفته فرهنگی کردستان در انزلی امروز شنبه در مجتمع فرهنگی هنری فجر سنندج برگزار می شود.
دستگاه های اجرایی، سازمان ها، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی می توانند برنامه های خبری روزانه خود را روز قبل از طریق شماره تلفن 33230105 و 33288683 به خبرنگاران ایرنا در مرکز استان اطلاع دهند و یا به شماره نمابر 33288682 ارسال کنند.
خوانندگان عزیز همچنین می تواند این نوع برنامه های خود را از طریق ایدی تلگرامی ???? @masoudahmadi1979 ارسال کنند.
گزارش این رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان http://www.irna.ir/kurdistan منتشر خواهد شد.
1904
خبرنگار و دبیر: مسعود احمدی