آبگرفتگی نقطه ای و محلی در برخی از شهرهای مازندران

یکشنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۵
آبگرفتگی نقطه ای و محلی در برخی از شهرهای مازندران

ساری - ایرنا - بارندگی رگباری که از نخستین ساعات بامداد امروز یکشنبه در مازندران شروع شد ، سبب آبگرفتگی معابر و خیابان ها به صورت نقطه ای در برخی مناطق شده است .

ساری - ایرنا - بارندگی رگباری که از نخستین ساعات بامداد امروز یکشنبه در مازندران شروع شد ، سبب آبگرفتگی معابر و خیابان ها به صورت نقطه ای در برخی مناطق شده است . به گزارش خبرنگاران ایرنا ، آبگرفتگی و جمع شدن روان آب در معابر و خیابان ها بویژه در نوشهر ، بابل و ساری برخی از دانش آموزان را برای رفتن به مدرسه دچار مشکل کرد .
ترافیک سنگین و نیمه سنگین در بعضی از شهرها هم از دیگر پیامدهای بارندگی شدید و آبگرفتگی بود که سب شد دانش آموزان در دومین روز سال تحصیلی جدید دیرتر به مدرسه برسند .
استان مازندران بیش از 520 هزار دانش آموز دارد که در حدود چهار هزار مدرسه در 22 شهرستان و بیش از سه هزار روستا تحصیل می کنند .
بارندگی در مناطق مختلف مازندران همچنیان ادامه دارد و بر اساس پیش بینی هواشناسی این وضعیت تا ظهر فردا تداوم می یابد .
کارشناس هواشناسی مازندران در این باره به خبرنگار ایرنا گفت : از شب گذشته تا ساعت هشت امروز یکشنبه بیشترین میزان بارندگی با 80 میلی متر در نوشهر ثبت شده است .
اصغر بسطامی افزود : نخستین بارندگی پائیزی در مازندران همراه با وزش باد شدید بود که بیشترین سرعت را با 80 کیلومتر برساعت در نوشهر بر جای گذاشت .
وی پیش بینی کرد که بارندگی و طوفانی بودن دریا تا ظهر فردا ادامه یابد.
هواشناسی مازندران روز گذشته نسبت به آبگرفتگی و طوفانی بودن دریا اخطا داده بود.
آبگرفتگی نقطه ای و محلی در برخی از شهرهای مازندران
jkkjkjkjkj