دستگیری 539 متخلف زیست محیطی در لرستان

سه شنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۵
دستگیری 539 متخلف زیست محیطی در لرستان

خرم اباد - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: امسال 539 متخلف زیست محیطی که اقدام به تخریب محیط زیست کرده بودند در این استان دستگیر شدند.

خرم اباد - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: امسال 539 متخلف زیست محیطی که اقدام به تخریب محیط زیست کرده بودند در این استان دستگیر شدند. مهرداد فتحی بیرانوند روز سه شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: برای افراد متخلف در محاکم قضایی پرونده تشکیل شده بود که 214 مورد مختومه ، 179 مورد در جریان رسیدگی و برای 2 مورد نیز حکم برائت صادر شده است.
وی بیان کرد: متخلفین زیست محیطی سه میلیارد و 159 میلیون و 900 هزار ریال خسارت به استان وارد کرده بودند که از این میزان تاکنون 657 میلیون و 500 هزار ریال وصول شده است.
فتحی بیرانوند همچننی گفت: بیشترین و کمترین میزان تخلفات زیست محیطی این استان به ترتیب در زمینه آلودگی های زیست محیطی با 129 مورد و تعلیف غیرمجاز دام با 121 مورد می باشد.
به گفته وی در سال گذشته نیز بیش از 6 میلیارد ریال خسارت به محیط زیست لرستان وارد شد که از این میزان یک میلیارد و 916 میلیون ریال از متخلفان زیست محیطی اخذ شد.
دستگیری 539 متخلف زیست محیطی در لرستان
jkkjkjkjkj