پلیس آمریکا: تیرانداز هوستون لباس نازی به تن داشته است

سه شنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۵
پلیس آمریکا: تیرانداز هوستون لباس نازی به تن داشته است

تهران – ایرنا – پلیس آمریکا اعلام کرد که عامل تیراندازی دیروز (دوشنبه) در شهر هوستون ایالت تگزاس آمریکا که 9 نفر را زخمی کرده و به ضرب گلوله پلیس از پای در آمده بود، لباس نظامیان حزب نازی آلمان را به تن داشته است.

تهران – ایرنا – پلیس آمریکا اعلام کرد که عامل تیراندازی دیروز (دوشنبه) در شهر هوستون ایالت تگزاس آمریکا که 9 نفر را زخمی کرده و به ضرب گلوله پلیس از پای در آمده بود، لباس نظامیان حزب نازی آلمان را به تن داشته است. تارنمای خبری CBS News آمریکا با اعلام این خبر شد: برخی تجهیزات نظامی قدیمی در آپارتمان عامل تیراندازی یافت شده که متعلق به دوران جنگ داخلی آمریکا بوده است.
پلیس می گوید که وی دو سلاح قانونی و هزاران خشاب اسلحه با خود به همراه داشته است.
9 نفر در جریان حادثه روز دوشنبه زخمی شدند که وضع یکی از آنها وخیم گزارش شده است. پلیس می گوید که عامل تیراندازی هدف مشخصی نداشته که این موضوع خود احتمال تروریستی بودن این حادثه را قوت بخشیده است.
با این حال اداره تحقیقات فدرال آمریکا یا FBI گفته که هنوز ارتباطی میان این حادثه با گروه های تروریستی یافت نشده است.
به گزارش ایرنا، تیراندازی و خشونت در شهرهای آمریکا در ماه های گذشته روندی صعودی به خود گرفته است. از جمله رویداد های مسلحانه اخیر در این کشور می توان به تیراندازی در یک باشگاه شبانه در اورلاندو با 50 کشته و ده ها زخمی، کشته شدن دو سیاه پوست به دست پلیس آمریکا تنها به بهانه حمل سلاح و پس از آن کشته شدن پنج افسر پلیس سفیدپوست توسط یک تک تیرانداز در شهر دالاس اشاره کرد.
با وجود موج فزاینده رویداد های مسلحانه در آمریکا، لایحه های پیشنهادی دمکرات ها برای اعمال محدودیت بر خرید و فروش سلاح تاکنون در مجلس نمایندگان و سنای آمریکا رای نیاورده است. هم اکنون اکثریت اعضای هر دو مجلس آمریکا جمهوریخواه هستند.
پلیس آمریکا: تیرانداز هوستون لباس نازی به تن داشته است
jkkjkjkjkj