440 کیلوگرم ماده مخدر تریاک و حشیش در تهران کشف و ضبط شد

سه شنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۵
440 کیلوگرم ماده مخدر تریاک و حشیش در تهران کشف و ضبط شد

تهران- ایرنا- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف و ضبط 440 کیلوگرم ماده مخدر شامل 163 کیلوگرم تریاک و 227 کیلوگرم حشیش در یکی از محورهای مواصلاتی جنوب پایتخت خبر داد.

تهران- ایرنا- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف و ضبط 440 کیلوگرم ماده مخدر شامل 163 کیلوگرم تریاک و 227 کیلوگرم حشیش در یکی از محورهای مواصلاتی جنوب پایتخت خبر داد. سرهنگ محمد بخشنده روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی دریافت گزارش و شکایات مردمی مبنی بر اینکه فردی به نام «قنبر» با همکاری فردی به نام «شهرام» در امر قاچاق و ترانزیت مواد مخدر فعالیت گسترده ای دارند؛ پرونده ای تشکیل و موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پایگاه دهم پلیس قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه تیمی از ماموران مجرب پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب مسئولیت رسیدگی به پرونده را بر عهده گرفتند اظهار کرد: با بکارگیری شیوه های نوین پلیسی مشخص شد که نامبردگان به تازگی مقادیری موادمخدر را از شرق کشور خریداری و قصد دارند تا با یک دستگاه خودروی سواری پژو آن را به تهران انتقال دهند.
سرهنگ بخشنده ادامه داد: اکیپ های عملیاتی ماموران مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با هماهنگی مقام قضائی سوم مهرماه به محورهای مواصلاتی منتهی به تهران اعزام و پس از چندین ساعت گشت زنی نامحسوس سرانجام خودروی مورد نظر را در حسن آباد مشاهده و برای دستگیری متهمان اقدام کردند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با بیان اینکه متهمان به محض مشاهده ماموران و بدون توجه به فرمان ایست بر سرعت خود افزوده و از محل متواری شدند، گفت: با فرار متهمان عملیات تعقیب و گریز آغاز و در نهایت دقایقی بعد ماموران موفق شدند طی عملیاتی قاچاقچیان را دستگیر کنند.
سرهنگ بخشنده افزود: در بازرسی از خودرو توقیفی 163 کیلوگرم تریاک و 277 کیلو گرم حشیش کشف و متهمان به همراه مواد مخدر مکشوفه به مقر پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ منتقل شدند.
440 کیلوگرم ماده مخدر تریاک و حشیش در تهران کشف و ضبط شد