هجدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی در شیراز گشایش یافت

سه شنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۵
هجدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی در شیراز گشایش یافت

شیراز- ایرنا- هجدهمین نمایشگاه بین‌ المللی لوازم خانگی، صوتی و تصویری شامگاه سه شنبه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس در شیراز گشایش یافت.

شیراز- ایرنا- هجدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی، صوتی و تصویری شامگاه سه شنبه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس در شیراز گشایش یافت. به گزارش ایرنا، مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان فارس در حاشیه آیین آغاز به کار این نمایشگاه در جمع خبرنگاران بیان کرد: در این نمایشگاه شرکت کنندگان داخلی و خارجی در افزون بر 250 غرفه، محصولات جدید صوتی، تصویری و لوازم خانگی تولیدی خود را به مردم ارائه می کنند.
عبدالناصر اسکندری افزود: در این دوره از نمایشگاه، 50 شرکت داخلی و مابقی نمایندگان شرکت های خارجی از جمله انگلیس، کره جنوبی، چین، تایوان، ایتالیا و آلمان شرکت دارند.
وی بیان کرد: این نمایشگاه یکی از پر طرفدارترین نمایشگاه های استان فارس است که هر ساله با استقبال مردم استان روبرو می شود.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان فارس اظهار کرد: هدف ما در برگزاری نمایشگاه های مختلف برقراری ارتباط مستقیم بین تولید کننده و مصرف کننده، آشنایی مردم با تولیدات جدید، ایجاد فضای رقابت اقتصادی، ارائه خدمات متنوع به عموم مردم و معرفی کالاهای با کیفیت است که این نمایشگاه نیز با چنین اهدافی برپا شده است.
وی با اشاره به تقویم برپایی نمایشگاه های مختلف در شیراز ادامه داد: نمایشگاه بزرگ گردشگری یکم آبان ماه و نمایشگاه بین المللی تاسیسات و تجهیزات سرمایش و گرمایش و کاشی و سرامیک و سنگهای تزئینی و معماری، طراحی داخلی و دکوراسیون 11 آبان ماه در محل نمایشگاه های بین المللی استان برپا می شود.
این مقام مسئول اظهار کرد: نمایشگاه ماشین آلات، یراق آلات و مواد اولیه چوب 25 آبان ماه و نمایشگاه بزرگ کتاب چهارم آذرماه امسال آغاز به کار می کنند.
هجدهمین نمایشگاه بین المللی اولزم خانگی و صوتی و تصویری هر روز از ساعت 16 تا 21 تا نهم مهرماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس در شهرک گلستان شیراز پذیرای علاقه مندان است.
هجدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی در شیراز گشایش یافت