معافیت 54 میلیارد ریالی سهم کارفرمایان در آران و بیدگل

پنجشنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۵
معافیت 54 میلیارد ریالی سهم کارفرمایان در آران و بیدگل

آران و بیدگل، کاشان - ایرنا - رئیس اداره تامین اجتماعی آران و بیدگل گفت: میزان معافیت سهم کارفرمایان (کمک دولت) کارگاه های زیر پنج نفر این شهرستان در یک سال گذشته 54 میلیارد ریال بوده است.

آران و بیدگل، کاشان - ایرنا - رئیس اداره تامین اجتماعی آران و بیدگل گفت: میزان معافیت سهم کارفرمایان (کمک دولت) کارگاه های زیر پنج نفر این شهرستان در یک سال گذشته 54 میلیارد ریال بوده است. سعید رضا یاسمیان روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان این که این میزان معافیت ها فقط برای کارگاه های زیر پنج نفر شامل شده است افزود: حدود یک هزار و 478 کارگاه مشمول این طرح شده اند که حدود دو هزار و 765 کارگر داشته اند.
وی هم چنین از معافیت 14 میلیارد ریالی در یک سال گذشته سهم کارفرمایان مشمول بند «و» که به منظور ایجاد اشتغال و ترغیب کارفرمایان در جذب نیروی جدید است خبر داد و گفت: میزان معافیت سهم کارفرما (کمک دولت) در این طرح 10 درصد است که میزان معافیت برای هر نفر ماهیانه حدود 710 هزار ریال است.
یاسمیان تعداد کارگاه ها را 110 عدد برشمرد و گفت: تعداد کارکنان این کارگاه ها حدود یک هزار و 515 تن بوده است.
وی هم چنین جمع بیمه شدگان اصلی تامین اجتماعی آران و بیدگل را 23 هزار و 807 تن برشمرد و بیان کرد: کل جمعیت تحت پوشش (اصلی و تبعی) در شهرستان 74 هزار تن است.
شهرستان آران و بیدگل در شمالی ترین نقطه استان اصفهان، در فاصله شش کیلومتری شهرستان کاشان و 215 کیلومتری مرکز استان اصفهان قرار دارد.
معافیت 54 میلیارد ریالی سهم کارفرمایان در آران و بیدگل