دستگیری سه شکارچی غیرمجاز در خلیل آباد

جمعه ۰۹ مهر ۱۳۹۵
دستگیری سه شکارچی غیرمجاز  در خلیل آباد

مشهد- ایرنا- رئیس اداره حفاظت محیط زیست خلیل آباد گفت: سه شکارچی غیر مجاز در این شهرستان قبل از اینکه موفق به خسارت به محیط زیست شوند، دستگیر شدند.

مشهد- ایرنا- رئیس اداره حفاظت محیط زیست خلیل آباد گفت: سه شکارچی غیر مجاز در این شهرستان قبل از اینکه موفق به خسارت به محیط زیست شوند، دستگیر شدند. محمد مظلوم پناه روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: ماموران اجرایی این اداره بعد از دریافت گزارش موثق مردمی مبنی بر ورود افرادی با سلاح شکاری به ارتفاعات شمال شهرستان؛ وارد عمل شده و آنان را دستگیر کردند.
به گفته او از شکارچیان یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز، تعدای فشنگ شکاری و یک دستگاه فلز یاب کشف و ضبط و در این زمینه صورتجلسه ای تنظیم شد.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست خلیل آباد ضمن قدردانی از احساس مسؤلیت این شهروند طبیعت دوست، از عموم مردم خواست؛ محیط زیست شهرستان را در حفظ و صیانت کرده و در صورت مشاهده تخلف، شکار و صید مراتب را به شماره 57725764 و یا شماره 1540 و یا پاسگاه های انتطامی گزارش دهند.
مرکز شهرستان 50 هزار نفری خلیل آباد در فاصله 242 کیلومتری جنوب غرب مشهد واقع است.
خلیل آباد مرکب از دو بخش مرکزی و ششطراز 27 روستا دارد و دو سوم جمعیت این شهرستان شامل 32 هزار نفر ساکن روستاها هستند و 85 درصد مردم آن به شغل کشاورزی اشتغال دارند.
دستگیری سه شکارچی غیرمجاز در خلیل آباد