کشف افزون بر 80 کیلوگرم مواد مخدر در رشت

دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵
کشف افزون بر 80 کیلوگرم مواد مخدر در رشت

رشت - ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان از کشف افزون بر 80 کیلوگرم مواد مخدر در رشت خبر داد.

رشت - ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان از کشف افزون بر 80 کیلوگرم مواد مخدر در رشت خبر داد. به گزارش عصر دوشنبه واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا ، احدالله احدی گفت: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر در پی بررسی گزارش های مردمی، از فعالیت یک قاچاقچی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در استان مطلع شده و با تحقیقات پلیسی از صحت موضوع اطمینان یافتند.
وی با بیان اینکه ماموران عملیات ویژه با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بندر انزلی خودروی پراید این قاچاقچی 32 ساله را در رشت متوقف کردند، اظهار داشت: متهم دستگیر و در بازرسی از خودرو او، 55 کیلو و 500 گرم کشف شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همچنین از کشف 28 کیلوگرم انواع مواد مخدر در شهرستان رشت خبر داد.
احدی ادامه داد: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر در پی بررسی گزارش های مردمی از فعالیت پنج نفر از قاچاقچیان در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در استان مطلع شده و با تحقیقات پلیسی از صحت موضوع اطمینان یافتند.
وی بیان داشت: ماموران عملیات ویژه مبارزه با مواد مخدر با تشدید اقدامات عملیاتی با رد گیری فعالیت قاچاقچیان مواد مخدر در سطح گیلان، طی سه مرحله عملیات، موفق به دستگیری پنج نفر قاچاقچی و توقیف دو دستگاه خودرو در شهرستان رشت شدند که در مجموع 28 کیلو گرم انواع مواد مخدر شامل تریاک و شیشه کشف و ضبط شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان با بیان اینکه متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند، خاطرنشان کرد: شماره تلفن 128 پلیس مبارزه با مواد مخدر به طور شبانه روزی، آماده دریافت اخبار و گزارش های مردم در حوزه مواد مخدر می باشد.
7294/2007
کشف افزون بر 80 کیلوگرم مواد مخدر در رشت