توزیع بسته های بهداشتی در مدارس مناطق محروم مازندران

دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵
توزیع بسته های بهداشتی در مدارس مناطق محروم مازندران

ساری – ایرنا – معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش مازندران از برنامه این معاومت برای توزیع بسته های بهداشتی میان دانش آموزان دختر مناطق محروم استان خبرداد و گفت : تاکنون یکهزار و 500 بسته بهداشتی در مدارس مناطق محروم مازندران توزیع شد .

ساری – ایرنا – معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش مازندران از برنامه این معاومت برای توزیع بسته های بهداشتی میان دانش آموزان دختر مناطق محروم استان خبرداد و گفت : تاکنون یکهزار و 500 بسته بهداشتی در مدارس مناطق محروم مازندران توزیع شد . سید علی ساداتی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : دانش آموزان حدود 15 مدرسه مناطق لاریجان آمل ، چهاردانگه و دو دانگه ساری ، بلده و کجور نور ، کلاردشت ، نکا و بهشهر از این بسته های بهداشتی برخوردار شدند و توزیع این بسته ها در دیگر مدارس محروم استان در دستور کار قرار دارد .
وی با اشاره به حساسیت توجه به مسائل بهداشتی دختران بویژه دوران بلوغ ، ادامه داد : دانش آموزان دختر مقاطع تحصیلی اول و دوم متوسطه از این بسته های بهداشتی برخوردار می شوند.
معاون آموزش و پرورش مازندران گفت که در مرحله اول از توزیع این بسته های بهداشتی 140 میلیون ریال هزینه شد و اعتبار مورد نیاز بقیه بسته ها همچون گذشته با تدبیر و صرفه جویی هزینه سرفصل های اعتباری بخش سلامت آموزش و پرروش تامین می شود .
وی افزود : علاوه بر توزیع بسته های بهداشتی ، انجام مشاوره های لازم پیرامون مسائل بهداشتی در این مدارس مورد تاکید است .
مازندران 520 هزار دانش آموز دارد که در بیشتر از چهار هزار مدرسه مشغول تحصیل هستند .
توزیع بسته های بهداشتی در مدارس مناطق محروم مازندران
jkkjkjkjkj