نیویورک تایمز خطاب به کمپین ترامپ: از گزارش خود دفاع می کنیم

جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵
نیویورک تایمز خطاب به کمپین ترامپ: از گزارش خود دفاع می کنیم

تهران - « دیوید مک کروآ» قائم مقام مدیر مسئول روزنامه نیویورک تایمز آمریکا امروز (پنجشنبه) گفت: از گزارش خود در مورد رفتار غیر اخلاقی دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوریخواه آمریکا، دفاع می کنیم.

تهران - « دیوید مک کروآ» قائم مقام مدیر مسئول روزنامه نیویورک تایمز آمریکا امروز (پنجشنبه) گفت: از گزارش خود در مورد رفتار غیر اخلاقی دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوریخواه آمریکا، دفاع می کنیم. به گزارش ایرنا به نقل از رویترز، در پی به انحراف کشیده شدن رقابت های انتخاباتی در آمریکا، مک کروآ قائم مقام مدیر مسئول روزنامه نیویورک تایمز آمریکا، گفت: محتویات این گزارش کوچکترین تاثیری بر وجهه اجتماعی ترامپ نداشته است.
کروآ افزود: ترامپ با سخنان و اقدامات خود، وجهه اجتماعی خود را در نزد عموم مردم ایجاد کرده است.
قائم مقام مدیر مسئول روزنامه نیویورک تایمز تصریح کرد: آمادگی داریم در یک دادگاه، موارد مطروحه را به اطلاع ترامپ برسانیم.
این اظهارات در حالی است که ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ روز چهارشنبه گزارش نیویورک تایمز در مورد رفتار غیر اخلاقی وی با دو زن را ' ساختگی ' خواند.
مشاور ارشد ترامپ در امور ارتباطات در واکنش به مطلب چاپ شده در نیویورک تایمز گفت :' این مطلب سراسر دروغ و ساختگی است و برای نیویورک تایمز راه انداختن یک مبارزه کاملا ساختگی و هماهنگ برای ترور شخصیت آقای ترامپ در مورد چنین موضوع هایی خطرناک است. '
به نوشته نیویورک تایمز که پیش از این جانب هیلاری کلینتون نامزد دمکرات را در انتخابات ریاست جمهوری هشتم نوامبر گرفته است ، دو زن ادعا کرده اند که ترامپ ارتباط غیر اخلاقی با آنها داشته است.
در همین حال گفته می شود ترامپ به 'مگان توهی' خبرنگار این روزنامه اطلاع داده که ' چنین اتفاقی هرگز روی نداده است .
ترامپ همچنین پیش از انتشار گزارش هشدار داده است که نیویورک تایمز را در صورت چاپ آن تحت پیگرد قضایی قرار خواهد داد.
اما این روزنامه چهارشنبه شب بی اعتنا به این هشدار ترامپ ادعای دو زن به نام جسیکا لیدز و راچل کروکز را چاپ کرد که گفته اند ترامپ تماس فیزیکی نامناسب با آنها داشته است.
نیویورک تایمز خطاب به کمپین ترامپ: از گزارش خود دفاع می کنیم