امام جمعه زرقان: مشکلات کارخانه کاشی حافظ حل شود

جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵
امام جمعه زرقان: مشکلات کارخانه کاشی حافظ حل شود

شیراز - ایرنا- امام جمعه زرقان شیراز با اشاره به شعار سال برای تحقق اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل،تاکید دولت ،مطالبه نماینده ولی فقیه در استان و استاندار فارس ،خواستارحل مشکلات کارخانه کاشی حافظ شد.

شیراز - ایرنا- امام جمعه زرقان شیراز با اشاره به شعار سال برای تحقق اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل،تاکید دولت ،مطالبه نماینده ولی فقیه در استان و استاندار فارس ،خواستارحل مشکلات کارخانه کاشی حافظ شد. به گزارش دریافتی ایرنا، حجت الاسلام محمد هادی ربانی شیرازی در خطبه های نماز جمعه زرقان با اشاره به جلسه شورای اداری بخش که پنجشنبه با حضور فرج الله رجبی نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، گفت :سه مشکل اساسی و مطالبه عمومی مردم بخش زرقان که شامل ارتقای زرقان به شهرستان ،راه اندازی کارخانه کاشی حافظ و مشکل آب مردم روستاهای کربال در این جلسه عنوان شد.
کارخانه کاشی حافظ در شهر زرقان واقع شده است و مشکلات کمبود نقدینگی و تولید دارد.
**محکومیت جنایات آل سعود
حجت الاسلام ربانی شیرازی با اشاره به حمله وحشیانه رژیم آل سعود به مراسم ترحیم در یمن و به خاک و خون کشیدن بیش از 700نفر این جنایت را محکوم کرد و از وزارت خارجه خواستار پیگیری جنایات آل سعود در محاکم بین المللی شد.
امام جمعه زرقان با اشاره به حجم محکومیت این اقدام و فشاری که سعودی ها متحمل شدند افزود: وقاحت سعودی ها به جایی رسیده که حتی منکر بمباران شده اند.
امام جمعه زرقان با اشاره به شهادت عزاداران حسینی در نیجریه توسط ارتش این کشور ، این اقدام را نیز محکوم کرد.
امام جمعه زرقان: مشکلات کارخانه کاشی حافظ حل شود