زنگ پدافند غیر عامل در مدرسه های آران و بیدگل نواخته شد

دوشنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۵
زنگ پدافند غیر عامل در مدرسه های آران و بیدگل نواخته شد

آران و بیدگل، کاشان - ایرنا - همزمان با گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل، آئین نمادین نواختن زنگ پدافند غیرعامل با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان آران و بیدگل در دبیرستان دخترانه شهید بهشتی آران و بیدگل برگزار شد.

آران و بیدگل، کاشان - ایرنا - همزمان با گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل، آئین نمادین نواختن زنگ پدافند غیرعامل با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان آران و بیدگل در دبیرستان دخترانه شهید بهشتی آران و بیدگل برگزار شد. به گزارش ایرنا، فرماندار آران و بیدگل روز یکشنبه در این آئین اظهار داشت: پدافند غیرعامل به معنی رصد کردن تهدیدات دشمن است و با توجه به این که تهدیدات صرفا نظامی نیست، امروزه پدافند در بعدهای سیاسی، اقتصادی، اطلاعاتی و سایبری اهمیت ویژه ای یافته است.
ابوالفضل معینی نژاد با بیان این که همه در پدافند غیرعامل نقش دارند تصریح کرد: مجموعه اقدام های پدافند غیرعامل بسیار گسترده است و با همزمان با تهدیدات دشمن، اقدام های پیشگیرانه ما نیز باید بیشتر شود.
وی با اشاره به اهمیت آشنایی دانش آموزان با پدافند غیرعامل افزود: امیدواریم با فرهنگ سازی مناسب، میزان مقاومت و آمادگی خود را در مقابله با تهدیدها و بحران ها افزایش دهیم.
دوم الی هشتم آبان ماه 95 با شعار «مصون سازی و پایداری کشور با اقدام و عمل به پدافند غیرعامل» به عنوان هفته پدافند غیرعامل نامگذاری شده است.
هم چنین به مناسبت گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل، غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا با حضور فرماندار آران و بیدگل و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد.
شهرستان آران و بیدگل با بیش از 100 هزار نفر جمعیت در شمالی ترین نقطه استان اصفهان، در فاصله شش کیلومتری شهرستان کاشان و 215 کیلومتری مرکز استان اصفهان قرار دارد.
زنگ پدافند غیر عامل در مدرسه های آران و بیدگل نواخته شد
jkkjkjkjkj