نخبگان تصمیم سازی کنند تا مدیران تصمیم بگیرند

دوشنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۵
نخبگان تصمیم سازی کنند تا مدیران تصمیم بگیرند

کرج- ایرنا-معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری البرز با تأکید بر لزوم بهره مندی از ظرفیت نخبگان علمی گفت: در شرایط کنونی نخبگان علمی باید تصمیم سازی کنند تا مدیران بتوانند به نحو مطلوبی تصمیم گیری نمایند.

کرج- ایرنا-معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری البرز با تأکید بر لزوم بهره مندی از ظرفیت نخبگان علمی گفت: در شرایط کنونی نخبگان علمی باید تصمیم سازی کنند تا مدیران بتوانند به نحو مطلوبی تصمیم گیری نمایند. به گزارش ایرنا از استانداری البرز، فتح الله حقیقی روز دوشنبه در دومین نشست صمیمانه هم اندیشی نخبگان شاهد و ایثارگر استان که در سالن شهدای دولت برگزار شد، بهره مندی از ظرفیت نخبگان در حل مسائل اجتماعی و فرهنگی را مورد اشاره قرار داد و افزود: باید راهکارهایی بیاندیشیم که علم و تحقیقات نخبگان به ثروت تبدیل شود.
وی اظهار داشت: تشکیل اتاق فکر نخبگان استان به همین منظور انجام شده و در صدد هستیم تا بستری را فراهم نماییم تا محققان با تصمیم سازی به تصمیم گیری مدیران کمک کنند.
حقیقی با اشاره به اینکه اقدامات مهمی در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی در استان صورت گرفته است، گفت: در عصر کنونی که تحولات علمی به سرعت در حال تغییر است مدیریت ها نیز با بروز رسانی اطلاعات میسر خواهد بود.
وی با اعلام تشکیل هیات اندیشه ورزان استان بمنظور گره گشایی از مسائل اجتماعی افزود: با همین رویکرد نیز تلاش می شود تا از ظرفیت نخبگان علمی ایثارگر بهره مند شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز پیگیری مطالبات جامعه نخبه ایثارگر استان و اجرایی شدن کامل قوانین جامع ایثارگری را در دستور کار قرار داد.
در این دیدار صمیمانه نخبگان شاهد و ایثارگر استان نیز به طرح دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند.
نخبگان تصمیم سازی کنند تا مدیران تصمیم بگیرند