تضمین انتقال سود و اصل سرمایه گذاری به خارج از کشور

دوشنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۵
تضمین انتقال سود و اصل سرمایه گذاری به خارج از کشور

همدان- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان گفت: بر اساس قانون سرمایه گذاری خارجی که دولت تصویب کرده است، دولت ایران انتقال سود سرمایه گذاری و اصل سرمایه را به خارج کشور با امضای وزیر امور اقتصادی و دارایی تضمین می کند.

همدان- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان گفت: بر اساس قانون سرمایه گذاری خارجی که دولت تصویب کرده است، دولت ایران انتقال سود سرمایه گذاری و اصل سرمایه را به خارج کشور با امضای وزیر امور اقتصادی و دارایی تضمین می کند. سید ناصر محمودی روز سه شنبه در جلسه بررسی و حل و فصل مشکلات اجرایی طرح های شهرک سبز، برج سبز ارم، مجتمع عباس آباد و غارعلیصدر استان همدان با مشارکت سرمایه گذاران خارجی، افزود: باید در تمامی حوزه های اقتصادی و سرمایه گذاری، با همفکری همگان، در اقدام و عمل آنچه که مد نظر مسئولان نظام است را عملیاتی کرد.
وی با بیان اینکه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان، کانون مراجعه سرمایه گذاران خارجی است، اظهار کرد: تلاش است در این مرکز هماهنگی های اولیه و کار ستادی انجام شود.
وی با اشاره به اینکه امروز، ایران به بهشت سرمایه گذاری تبدیل شده است، خاطرنشان کرد: فرصت های سرمایه گذاری در دولت یازدهم در کشور ایجاد شده است و سیاست نظام به این سمت حرکت می کند که از سرمایه گذاری که داخل کشور صورت می گیرد حمایت کرده و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نیست.
محمودی خاطرنشان کرد: در طول 2 سال گذشته کشورهایی از جمله ایتالیا، آلمان، روسیه، عراق، کانادا، کره جنوبی و قزاقستان در استان همدان اقدام به سرمایه گذاری کرده اند.
تضمین انتقال سود و اصل سرمایه گذاری به خارج از کشور
jkkjkjkjkj