تغییر کاربری یک مدرسه خیرساز در پردیس خلاف قانون بوده است

سه شنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۵
تغییر کاربری یک مدرسه خیرساز در پردیس خلاف قانون بوده است

تهران- ایرنا- مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران گفت: تغییر کاربری و تغییر نام مدرسه خیرساز باید با موافقت خیر صورت گیرد و تغییر کاربری در مدرسه خیر امیر علاقمند غیر قانونی صورت گرفته است.

تهران- ایرنا- مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران گفت: تغییر کاربری و تغییر نام مدرسه خیرساز باید با موافقت خیر صورت گیرد و تغییر کاربری در مدرسه خیر امیر علاقمند غیر قانونی صورت گرفته است. داریوش ورناصری شامگاه سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در آستانه فصل بهار تعلیم و تربیت اداره آموزش و پرورش شهرستان پردیس این مدرسه را به اداره آموزش و پرورش تبدیل کرده که این تغییر کاربری فضاهای آموزشی خیرساز به فضاهای اداری غیرقانونی بوده و بر خلاف نظر خیر امیر علاقمند صورت گرفته است.
وی بیان کرد: مدرسه خیرساز امیر علاقمند سال گذشته با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال توسط این خیر مدرسه ساز و اعتبارات دولتی احداث شد.
مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران با بیان اینکه دانش آموزان این مدرسه امسال در ساختمان سابق اداره آموزش و پرورش شهرستان پردیس در حال تحصیل هستند خاطرنشان کرد: قطعا تلاش خواهیم کرد دانش آموزان در همان مدرسه امیر علاقمند به تحصیل خود ادامه دهند.
گفته می شود این تغییر کاربری با اعتراض شدید دانش آموزان این مدرسه مواجه شده است و اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در تلاش است که این جابجایی دانش آموزان این مدرسه خیرساز هرچه زودتر برطرف شود.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
تغییر کاربری یک مدرسه خیرساز در پردیس خلاف قانون بوده است