رضایتمندی مردم از طرح تحول نظام سلامت در مراکز درمانی آستارا

سه شنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۵
رضایتمندی مردم از طرح تحول نظام سلامت در مراکز درمانی آستارا

آستارا - ایرنا - در بازدید نماینده وزارت بهداشت و درمان و کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان از مراکز بهداشتی درمانی آستارا، سطح رضایتمندی مردم از اجرای طرح تحول نظام سلامت در مراکز درمانی این شهرستان مطلوب ارزیابی شد.

آستارا - ایرنا - در بازدید نماینده وزارت بهداشت و درمان و کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان از مراکز بهداشتی درمانی آستارا، سطح رضایتمندی مردم از اجرای طرح تحول نظام سلامت در مراکز درمانی این شهرستان مطلوب ارزیابی شد. به گزارش روز سه شنبه خبرنگار ایرنا ، مدیر شبکه بهداشت و درمان آستارا گفت: معاون مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه تعدادی از کارشناس مسوولان دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان، از بخش های مختلف بیمارستان شهید بهشتی و سایر واحدهای درمانی شهرستان بازدید کردند.
حسین احمدی افزود: در این بازدید شاخص های بهداشتی درمانی آستارا مورد بازدید مسوولان قرار گرفت و میزان رضایتمندی مردم از اجرای طرح تحول نظام سلام در این شهرستان، مطلوب ارزیابی شد.
وی اظهار کرد: طرح تحول نظام سلامت از برکات نظام جمهوری اسلامی است و ما روز به روز شاهد ارتقای برنامه های این طرح و افزایش رضایتمندی مراجعه کنندگان هستیم.
وی با تقدیر از کارکنان و پزشکان خانواده مراکز بهداشتی و درمانی آستارا در راستای اجرای طرح ویزیت الکترونیک افزود: دسترسی آسان پزشک به اطلاعات بیمار، صرفه جویی در زمان مراجعه کنندگان به مراکز، ثبت اطلاعات فردی، علائم حیاتی و جواب آزمایش ها در سیستم به منظور دسترسی آسان پزشک، ثبت اطلاعات مربوط به ارجاع بیمار به پزشک متخصص و یا سایر بخش های درمانی نظیر آزمایشگاه و تعیین زمان ارجاع های بعدی از جمله مزایای طرح ویزیت الکترونیک است.
مجموعه بهداشت و درمان آستارا با شش مرکز بهداشتی، یک بیمارستان 104 تختخوابی، یک مرکز شبانه روزی در لوندویل و 23 خانه بهداشت با حدود 500 نیروی انسانی به مردم این شهرستان خدمات ارائه می دهند.
شهرستان 86 هزار نفری آستارا در غرب استان گیلان و در نوار مرزی جمهوری آذربایجان واقع شده است.
خبرنگار: یوسف هدایتی**انتشار : نصراله ابراهیمی
7105 / 7124/6070
رضایتمندی مردم از طرح تحول نظام سلامت در مراکز درمانی آستارا