کشف حدود پنج هزار کیلوگرم مواد مخدر در هرمزگان

سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵
کشف حدود پنج هزار کیلوگرم مواد مخدر در هرمزگان

بندرعباس- ایرنا- فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با تلاش ماموران انتظامی استان و با اجرای طرح های مقابله با قاچاق مواد مخدر در مهرماه امسال ، چهار هزار و 746 کیلوگرم انواع مواد مخدر در هرمزگان کشف شد.

بندرعباس- ایرنا- فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با تلاش ماموران انتظامی استان و با اجرای طرح های مقابله با قاچاق مواد مخدر در مهرماه امسال ، چهار هزار و 746 کیلوگرم انواع مواد مخدر در هرمزگان کشف شد. به گزارش سه شنبه خبرنگار ایرنا، سردار عزیزالله ملکی اظهار داشت: از این میزان مواد کشف شده، سه هزار و 644 کیلو تریاک، یک هزار و 58 کیلو حشیش ، 25 کیلو هروئین و 19 کیلو سایر مواد بوده است.
وی با اشاره به توقیف 80 دستگاه خودرو و موتورسیکلت فعال و حامل قاچاق مواد مخدر در مهرماه امسال خاطرنشان کرد: با تلاش های انجام شده در این مدت هشت باند مواد افیونی متلاشی و 328 قاچاقچی، توزیع کننده، معتاد و خرده فروش مواد مخدر دستگیر شدند.
سردار ملکی ضمن تشکر از تعامل خوب مردم با نیروی انتظامی ، گفت: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای نقاط استان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب پلیس در شناسایی و کشف جرایم، از این پس مجرمان و متهمان در امان نخواهند بود و پلیس با جدیت و بدون اغماض با مجرمان برابر قانون رفتار می کند.
کشف حدود پنج هزار کیلوگرم مواد مخدر در هرمزگان
jkkjkjkjkj