یک فرمانده سپاه: دشمن به دنبال تحمیل اراده خود است

چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵
یک فرمانده سپاه: دشمن به دنبال تحمیل اراده خود است

تربت حیدریه- ایرنا- فرمانده توپخانه و موشک های نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمن بعد از ناامید شدن از جنگ سخت و محاصره اقتصادی، به دنبال انجام نیرنگ و تزویر است و قصد دارد از طریق میزه مذاکره، اراده و اهداف خود را بر ما تحمیل کند.

تربت حیدریه- ایرنا- فرمانده توپخانه و موشک های نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمن بعد از ناامید شدن از جنگ سخت و محاصره اقتصادی، به دنبال انجام نیرنگ و تزویر است و قصد دارد از طریق میزه مذاکره، اراده و اهداف خود را بر ما تحمیل کند. به گزارش ایرنا، سردار سرتیپ دوم سپاه غلامحسین مصدقی، چهارشنبه در یادواره سرداران شهید گروه توپخانه، پدافند هوایی و موشکی 61 محرم و آیین گرامیداشت سردار غلامرضا سمایی، از شهدای مدافع حرم در تربت حیدریه افزود: آنها در جبهه فرهنگی و از طریق جنگ نرم نیز به دنبال کمرنگ کردن ارزشهای اسلامی و انسانی و در مقابل پررنگ کردن ضد ارزش ها، توسعه پلیدی و بی بند و باری با کمک ماهواره و شبکه های اجتماعی است.
وی با بیان اینکه در حوزه اقتصادی نیز شیوه مقابله دشمن با انقلاب ما، معطل نگه داشتن تولیدات داخلی از طریق واردات بی رویه کالا به کشور است، گفت: در آن سوی مرزها نیز دشمن با راه اندازی جنگ های نیابتی و تجهیز گروههای تروریستی، قصد دارد تا نظام اسلامی را مورد هجمه قرار دهد.
مصدقی افزود: این یک واقعیت تردیدناپذیر است که جبهه استکبار از داعش و گروههای تروریستی به عنوان یک سلاح استفاده کرد تا با به راه انداختن جنگ های نیابتی به اهداف خود برسد.
وی با گرامیداشت یاد سردار شهید سمایی و دیگر شهدای مدافع حرم اهل بیت (ع)گفت: شهدای حرم آیه های قرآن را تفسیر کرده و برای جهاد با شقی ترین انسانهای عالم هجرت کرده و در این مسیر به بالاترین درجه از کمال و سعادت رسیدند.
یادواره 136 شهید و سرداران شهید گروه توپخانه، پدافند هوایی و موشکی 61 محرم و گرامیداشت سردار شهید غلامرضا سمایی از شهدای مدافع حرم اهل بیت(ع) با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران، اقشار مختلف مردم و شماری از مسئولان در مسجد جامع تربت حیدریه برگزار شد.
منطقه تربت حیدریه، شامل شهرستان های تربت حیدریه، زاوه و رشتخوار بیش از یکهزار شهید و 2500 جانباز تقدیم نظام اسلامی کرده است.
بنیاد شهید شهرستان تربت حیدریه 620 شهید، 140 آزاده و هزار و 680 جانباز در این شهرستان را زیر پوشش دارد که از جانبازان شهرستان 690 نفر بالای 25 درصدند.
مرکز شهرستان 250 هزار نفری تربت حیدریه در 150 کیلومتری مشهد واقع است.
یک فرمانده سپاه: دشمن به دنبال تحمیل اراده خود است