پیشکسوت دفاع مقدس: شهدا ناظر و زنده اند

چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵
پیشکسوت دفاع مقدس: شهدا ناظر و زنده اند

کرمان - ایرنا - پیشکسوت دوران دفاع مقدس گفت: شهدا ناظر و زنده اند و یادواره های شهدا را برگزار می کنیم تا ادبیاتمان را درست کنیم زیرا اگر به سبک و سیره شهدا زندگی کنیم عاقبت به خیر خواهیم شد.

کرمان - ایرنا - پیشکسوت دوران دفاع مقدس گفت: شهدا ناظر و زنده اند و یادواره های شهدا را برگزار می کنیم تا ادبیاتمان را درست کنیم زیرا اگر به سبک و سیره شهدا زندگی کنیم عاقبت به خیر خواهیم شد. به گزارش ایرنا حسین کاجی روز چهارشنبه در ششمین یادواره شهدای صنعت مس و شهدای گمنام در مجموعه فرهنگی آزادی مجتمع مس سرچشمه در رفسنجان افزود: شهدای انقلای اسلامی گاهی به خواب بازماندگان شان چه مادر، خواهر، برادر و فرزندانشان می آیند و غم و اندوه آنان را تسکین می دهند و نشانه هایی هم از خود به جای می گذارند که حجتی است تا ما شهید شناسی داشته باشیم.
وی اظهار کرد: در هشت سال دوران دفاع مقدس 19 عملیات بزرگ و 15 عملیات متوسط و نزدیک به 125 عملیات کوچک طی بیش از 2 هزار و 800 شبانه روز انجام شد.
وی با اشاره به اینکه جنگ بین اسلام و کفر ایجاد شده است گفت: مقدمه ظهور نزدیک است زیرا جبهه امام زمان (عج) در برابر کفر در حال شکل گرفتن است.
پیشکسوت دوران دفاع مقدس عنوان کرد: جبهه امام زمان (عج) شامل مدافعان حرم از پاکستان، افغانستان، لشکرهای زینبیون، فاطمیون، حزب الله، بسیجیان و رزمندگان ایران و سوریه هستند.
وی با بیان اینکه عظمت و اقتدار شهدا بالاست گفت: یادواره شهدا می گیریم تا حرف امام راحل را مبنی بر اینکه 'صدام اگر راهی داشت خودکشی می کرد' ثابت کنیم.
کاجی افزود: شهدای ما امامزادگان عشقند و در 18 هزار نقطه از سراسر کشور دفن هستند.
وی بیان کرد: باید طوری زندگی کنیم که هرکس از کنارمان رد شود یاد اهل بیت و شهدا بیفتد و عشق به شهدا در دلها و زندگیمان جاری و ساری باشد.
کاجی گفت: وقتی یادواره شهدا و شهدای گمنام را برگزار می کنیم یعنی جنگ ادامه دارد.
پیشکسوت دفاع مقدس: شهدا ناظر و زنده اند
jkkjkjkjkj