کشف 84 کیلو گرم تریاک در هشترود/ قاچاقچیان در آزادراه پیامبر اعظم (ص) غافلگیر شدند

چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵
کشف 84 کیلو گرم تریاک در هشترود/  قاچاقچیان در آزادراه پیامبر اعظم (ص) غافلگیر شدند

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی هشترود از کشف 84 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در هشترود خبر داد و گفت: این میزان مواد مخدر از یک شبکه قاچاق مواد مخدر در آزاد راه پیامبر اعظم (ص) کشف و ضبط شد.

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی هشترود از کشف 84 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در هشترود خبر داد و گفت: این میزان مواد مخدر از یک شبکه قاچاق مواد مخدر در آزاد راه پیامبر اعظم (ص) کشف و ضبط شد. سرهنگ محمد تقی سلطانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در هشترود افزود: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه یک باند تهیه و توزیع قاچاق مواد مخدر نسبت به انتقال یک محموله از استان های شرقی کشور به هشترود اقدام کرده است، عوامل انتظامی این شهرستان با همکاری پلیس مواد مخدر آذربایجان شرقی در یک عملیات ضربتی و غافل گیرانه این باند را متلاشی کردند.
وی گفت: در این عملیات موفقیت آمیز علاوه بر این میزان مواد مخدر، سه دستگاه خودرو تیزرو به همراه چهار نفر متهم دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شدند.
وی از مصصم بودن عوامل انتظامی و نیروهای مبارزه با مواد مخدر برای دستگیری سوداگران مرگ در محورهای مواصلاتی این شهرستان خبر داد.
هشترود با حدود 70 هزار نفر جمعیت در 121 کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد و با قرار گرفتن در مسیر تردد خودروهای شمالغرب به مرکز کشور، گلوگاهی برای مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر به شمار می رود.
کشف 84 کیلو گرم تریاک در هشترود/ قاچاقچیان در آزادراه پیامبر اعظم (ص) غافلگیر شدند