انتخاب رئیس جمهوری حامی حزب الله در لبنان یک پیروزی بزرگ است

جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵
انتخاب رئیس جمهوری حامی حزب الله در لبنان یک پیروزی بزرگ است

آران و بیدگل، کاشان - ایرنا - امام جمعه شهرستان آران و بیدگل گفت: انتخاب رئیس جمهوری مسیحی در لبنان که مورد حمایت حزب الله این کشور است یک پیروزی بزرگ محسوب می شود.

آران و بیدگل، کاشان - ایرنا - امام جمعه شهرستان آران و بیدگل گفت: انتخاب رئیس جمهوری مسیحی در لبنان که مورد حمایت حزب الله این کشور است یک پیروزی بزرگ محسوب می شود. به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید محمد موسوی در خطبه های نماز جمعه این هفته آران و بیدگل اظهار داشت: رژیم عربستان به دنبال ایجاد اختلاف در کشور لبنان بود که با هوشیاری حزب الله این نقشه بر آب شد و می بینیم که بعد از دو سال و نیم، رییس جمهور آن کشور مشخص شد و حزب الله لبنان در اوج قدرت و عزت به سر می برد.
ژنرال عون نامزد مورد حمایت حزب الله روز دوشنبه گذشته با کسب 83 رای از مجموع 127 رای نمایندگان پارلمان لبنان به عنوان رئیس جمهوری جدید انتخاب شد.
خطیب جمعه آران و بیدگل در ادامه بیان کرد: امروز شاهد شکست های پی در پی دولت سعودی، آمریکا و رژیم صهیونیستی در عراق و سوریه هستیم و این به دلیل سیاست های جبهه مقاومت با محوریت ایران است.
موسوی با بیان این که در آمریکا دو کاندیدای جاه طلب برای رسیدن به کرسی ریاست جمهوری دعوا به راه انداخته اند تصریح کرد: آن ها نشان دادند کشوری که ادعای دموکراسی دارد دارای چهره خشنی است و دموکراسی شعاری بیش نیست.
وی افزود: در کشور آمریکا دموکراسی معنی ندارد و حکومت از آن صاحبان ثروت است و دو حزب جمهوری خواه و دمکرات به پشتوانه ثروتمندان آمریکایی و صهیونیستی صحنه گردان رقابت های انتخاباتی و انتخاب رئیس جمهور هستند.
وی با گرامیداشت 13 آبان روز دانش آموز ضمن تشکر از ملت ایران که با حضور در صحنه های انقلاب انزجار خود را از استکبار جهانی نشان دادند بیان کرد: پیام مبارزه با استکبار جهانی با الگوگیری از قیام سیدالشهدا (ع) در جمهوری اسلامی هیچ گاه فراموش نخواهد شد.* لینک جستجو کانال تلگرامی ایرنا کاشان: irnakashan@
انتخاب رئیس جمهوری حامی حزب الله در لبنان یک پیروزی بزرگ است