رویدادهای خبری امروز شنبه 15 آبان در کردستان

شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵
رویدادهای خبری امروز شنبه 15 آبان در کردستان

سنندج- ایرنا- امروز شنبه 15 آبان چند رویداد در استان کردستان خبری می شوند که کنفرانس مطبوعاتی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان این رویدادها است.

سنندج- ایرنا- امروز شنبه 15 آبان چند رویداد در استان کردستان خبری می شوند که کنفرانس مطبوعاتی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان و نشست ستاد استانی هفته پژوهش و فناوری از این رویدادها است. به گزارش خبرنگار ایرنا امروز کنفرانس مطبوعاتی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان ساعت 9 صبح برگزار شود.
این نشست خبری با حضور اصحاب رسانه، مسئولان خبرگزاری ها و سایت های محلی استان کردستان در سالن جلسات این اداره کل برگزار می شود.
**امروز همچنین نشست ستاد استانی هفته پژوهش و فناوری کردستان ساعت 10 صبح در سالن شهدای دولت در استانداری کردستان برگزار می شود.
دستگاه های اجرایی، سازمان ها، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی می توانند برنامه های خبری روزانه خود را روز قبل از طریق شماره تلفن 33230105 و 33288683 به خبرنگاران ایرنا در مرکز استان اطلاع دهند و یا به شماره نمابر 33288682 ارسال کنند.
خوانندگان عزیز همچنین می تواند این نوع برنامه های خود را از طریق ایدی تلگرامی ???? @masoudahmadi1979 ارسال کنند.
کانال رسمی خبرگزاری جمهوری اسلامی استان کردستان(ایرنا) نیز به آدرس irnasanandaj@ در تلگرام قابل دریافت است.
گزارش این رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان http://www.irna.ir/kurdistan منتشر خواهد شد.
رویدادهای خبری امروز شنبه 15 آبان در کردستان
jkkjkjkjkj