صدای رسای نسل جوان را از برنا بشنوید

یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵
صدای رسای نسل جوان را از برنا بشنوید

تهران-ایرنا- سردبیر اخبار خبرگزاری برنا گفت: وظیفه اصلی این رسانه، پوشش اخبار حوزه جوانان بوده و شعار آن ارائه صدای رسای نسل جوان است.

تهران-ایرنا- سردبیر اخبار خبرگزاری برنا گفت: وظیفه اصلی این رسانه، پوشش اخبار حوزه جوانان بوده و شعار آن ارائه صدای رسای نسل جوان است. به گزارش روز یکشنبه ایرنا، خبرگزاری برنا با دکوری به رنگ طوسی و قرمز در راهروی اصلی شبستان مصلی امام خمینی (ره) در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها قرار دارد.
در وسط غرفه خبرگزاری برنا، تصویری بزرگ از آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام قرار دارد که نوشته شده است: 'خوشحالم که آقایان و خانم ها در خبرگزاری برنا خیلی خوب کار می کنند و نام خوبی در فضای رسانه ای دارند'.
بر دیوار دیگر این غرفه نمایشگاه عکس خبرگزاری برنا وجود دارد که تصاویر شخصیت های سیاسی، مذهی، ورزشی، فرهنگی و هنری کشور را در معرض دید علاقمندان قرار داده است.
شور و شوق خبرنگاران این رسانه در داخل غرفه کاملا هویدا است و در دیوار دیگر این غرفه نیز نوشته ای با عنوان 'صدای رسای نسل جوان' با فونت سفید بزرگ دیده می شود.
یاسر صادقی سردبیر اخبار خبرگزاری برنا در گفت و گو با خبرنگار ایرنا می افزاید: این رسانه، خبرگزاری وزارت ورزش و جوانان است که تلاش می کند نیازها، مطالبات و دغدغه های جوانان را منعکس کند.
وی گفت: این خبرگزاری در تلاش است صدای رسای نسل جوان کشور در حوزه های مختلف باشد و همراه صادق برای پرجمعیت ترین رده سنی تلقی شود.
سردبیر اخبار خبرگزاری برنا افزود: البته سعی همکارانم بر این است که اخبار تمامی حوزه های خبری اعم از سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، هنری، ورزشی و غیره را نیز پوشش مناسب و مطلوب دهیم.
وی در ادامه درمورد شعار امسال نمایشگاه مطبوعات نیز خاطرنشان کرد: رسالت رسانه ها، شفافیت و صداقت در پوشش اخبار است.
صادقی یادآور شد: اگر رسانه ای بداخلاقی یا کذابی کند، به طور حتما در چنین فضایی رسوا خواهد شد و مردم از آن روی گردان می شوند.
سردبیر اخبار خبرگزاری برنا اظهار کرد: باید برای شفافیت در اطلاع رسانی اقداماتی انجام شود که قلم ها نلرزد و در این صورت شاهد کم شدن فساد و توسعه کشور خواهیم شد.
وی گفت: باید همانگونه که رییس جمهوری نیز تاکید کردند، یک نظام رسانه ای مستقل در کشور تشکیل شود و برخورد و توقیف رسانه ها به عنوان آخرین مرحله به شمار رود.
بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها با حضور 900 رسانه در بیش از 620 غرفه با شعار «شفافیت، صداقت» از 14 تا 21 آبان ماه در مصلای امام خمینی(ره) از ساعت٩:٣0 تا٢0، میزبان علاقه مندان و بازدیدکنندگان از این رویداد بزرگ رسانه ای کشور است.
صدای رسای نسل جوان را از برنا بشنوید