رویدادهای خبری روز دوشنبه استان گلستان

دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵
رویدادهای خبری روز دوشنبه استان گلستان

گرگان - ایرنا- آغاز بکار یازدهمین نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی با حضور 60 شرکت و واحد تولیدی از جمله رویدادهای خبری امروز دوشنبه استان گلستان است.

گرگان - ایرنا- آغاز بکار یازدهمین نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی با حضور 60 شرکت و واحد تولیدی از جمله رویدادهای خبری امروز دوشنبه استان گلستان است. - آغاز بکار یازدهمین نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی در گرگان
مدیرعامل نمایشگاه بین المللی گلستان گفت: 60 شرکت داخلی که بیشتر از استان های گلستان، تهران، البرز، خراسان رضوی، مازندران و فارس هستند، در این نمایشگاه از امروز 17 آبان به مدت پنج روز تولیدات خود را در محل دائمی نمایشگاه بین المللی استان گلستان درکیلومتر 5 جاده گرگان - آق قلا در معرض دید علاقه مندان قرار می دهند.
به گفته مهرداد یزدی؛ واحدهای تولیدی شرکت کننده در فضای سرپوشیده نمایشگاه به مساحت 6 هزار مترمربع، تولیدات خود را در گروه کالایی مبلمان و دکوراسیون داخلی، سرویس خواب، میز غذاخوری ارائه کرده اند.
** خبرگزاری جمهوری اسلامی استان گلستان آمادگی دارد برنامه ها و رویدادهای خبری روزانه استان را در قالب یک بسته خبری صبح هر روز اطلاع رسانی کند.
سازمان ها، نهادها، شرکت های دولتی و دیگر بخش ها می توانند برنامه های خبری روزانه خود را از طریق شماره تلفن 32159300 و 32152005 (گرگان)؛ 33330021(گنبدکاووس) و تلفکس 32152006 به خبرگزاری جمهوری اسلامی استان گلستان اطلاع دهند.
استان گلستان واقع در شمال ایران یک میلیون و 900 هزار نفر جمعیت دارد که از اقوام مختلف هستند، این استان دارای 30 شهر و حدود یکهزار و 100روستا است.
رویدادهای خبری روز دوشنبه استان گلستان