ملی پوش کاراته: آرامش بزرگترین هدیه به کاراته بود

دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵
ملی پوش کاراته: آرامش بزرگترین هدیه به کاراته بود

تهران - ایرنا - ملی پوش کاراته ایران گفت: آرامش بزرگترین هدیه ای بود که مدیران در یک سال گذشته به این رشته هدیه کرده اند.

تهران - ایرنا - ملی پوش کاراته ایران گفت: آرامش بزرگترین هدیه ای بود که مدیران در یک سال گذشته به این رشته هدیه کرده اند. «ذبیح الله پورشیب» روز دوشنبه در حاشیه بازدید از غرفه ایرنا در بیست و دومین دوره نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: تاریخی ترین نتیجه تیم کاراته ایران در مسابقات جهانی چند روز قبل رقم خورد و توانستیم با شش نماینده پنج مدال کسب کنیم. این افتخار حاصل زحمات تمام خانواده کاراته است.
وی ادامه داد: متاسفانه در سال های گذشته کاراته حاشیه های زیادی داشته و این موضوع باعث دلسردی و ناامیدی بسیار از دوستان شده بود. امسال شرایط این رشته بسیار خوب بود و مهمترین داشته ما آرامش بود.
ملی پوش کاراته ایران گفت: هروی کارنامه مشخصی دارد و همیشه به عنوان مربی در کنار تیم ملی بوده است. او در این دوره توانست به عنوان سرمربی هم عملکرد فوق العاده ای داشته باشد.
وی تصریح کرد: قطعا کاراته این پتانسیل را دارد که مدال های زیادی برای کشورمان به ارمغان بیاورد. امیدوارم کاراته به عنوان دومین رشته پرهوادار در ایران با مدیریتی قدرتمند به کار خود ادامه دهد.
بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها با شعار «شفافیت، صداقت» از 14 تا 21 آبان ماه همه روزه از ساعت 9 و 30 تا 20 در مصلای امام خمینی(ره) برپا است.
ورزشی **9118**1545
ملی پوش کاراته: آرامش بزرگترین هدیه به کاراته بود