تمجید سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران از برانکو و پرسپولیس

دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵
تمجید سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران از برانکو و پرسپولیس

تهران - ایرنا - «حشمت مهاجرانی» سرمربی سال های دور تیم ملی فوتبال ایران با حضور در تمرین پرسپولیس در دبی، ضمت تمجید از عملکرد «برانکو ایوانکوویچ» برای این تیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت کرد.

تهران - ایرنا - «حشمت مهاجرانی» سرمربی سال های دور تیم ملی فوتبال ایران با حضور در تمرین پرسپولیس در دبی، ضمن تمجید از عملکرد «برانکو ایوانکوویچ» برای این تیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت کرد. به گزارش ایرنا، سرخپوشان پایتخت که در تعطیلات لیگ برتر، اردوی خود را در دبی امارات برپا کرده اند، امروز دومین تمرین خود را انجام دادند.
«حشت مهاجرانی» که در دبی سکونت دارد، میهمان ویژه تمرین امروز بود که مورد استقبال «برانکو ایوانکوویچ» و سایر مسئولان تیم فوتبال پرسپولیس قرار گرفت.
وی با تمجید از عملکرد سرمربی اهل کرواسی پرسپولیس در دو فصل اخیر، برای وی و تیمش در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت کرد.
پرسپولیسی در تمرین روز دوشنبه که در هوای مطبوع دبی برگزار شد، بعد از گرم کردن، به فوتبال هدفمند با پاس های سریع روی آوردند و همزمان، دروازه‌بان‌ها نیز زیر نظر ایگور پانادیچ به کار پرداختند.
ایرانی ها ساکن دبی نیز از تمرین امروز پرسپولیس استقبال کردند و به حمایت از این تیم پرداختند.
بدنسازی و حرکات سرعتی در دو زمان چهار دقیقه‌ای بخش بعدی تمرین سرخپوشان بود و سپس فوتبال درون تیمی در قالب دو تیم در یک سوم زمین در دستور کار بازیکنان قرار گرفت.
تمجید سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران از برانکو و پرسپولیس