روسای کانون های تخصصی خانه موسیقی مشخص شدند

چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵
روسای کانون های تخصصی خانه موسیقی مشخص شدند

تهران - ایرنا - روسای کانون های مدرسان، خوانندگان کلاسیک و سازندگان ساز خانه موسیقی در جلسات اخیر هیات مدیره این کانون ها مشخص شدند.

تهران - ایرنا - روسای کانون های مدرسان، خوانندگان کلاسیک و سازندگان ساز خانه موسیقی در جلسات اخیر هیات مدیره این کانون ها مشخص شدند. به گزارش روز چهارشنبه گروه فرهنگی ایرنا به نقل از سایت خانه موسیقی در جلسه کانون خوانندگان کلاسیک که با حضور اکثریت اعضای هیئت مدیره این کانون برگزار شد شهلا میلانی به عنوان رئیس کانون، محمدرضا صفی نایب رئیس و پوژنگ پروازی به عنوان دبیر و سخنگوی کانون معرفی شدند.
جلسه هیئت مدیره کانون سازندگان ساز هم تشکیل شد و فرمان مرادی به عنوان رئیس، بیاض امیرعطایی نایب رئیس، یدالله گودرزی دبیر و داریوش النجری به عنوان سخنگو انتخاب شدند.
در جلسه هیئت مدیره کانون مدرسان خانه موسیقی هم با توجه به درگذشت استاد مصطفی کمال پورتراب، رامین آزاد آور(عضو علی البدل اول) به عنوان عضو جدید هیئت مدیره کانون معرفی گردید.
در این جلسه با توجه به اینکه داود گنجه ای ریاست کانون را نپذیرفتند، به اتفاق آرا آذر هاشمی به عنوان رئیس کانون مدرسان و رامین آزاد آور به عنوان دبیر و سخنگوی این کانون انتخاب شدند.
لازم به ذکر است، روسای هفت کانون دیگر در جلسات مهر ماه مشخص شده اند.
روسای کانون های تخصصی خانه موسیقی مشخص شدند