رای بالای مجلس شورای اسلامی به «سلطانی فر» نشان از توانایی های اوست

چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵
رای بالای مجلس شورای اسلامی به «سلطانی فر» نشان از توانایی های اوست

تهران - ایرنا - مدیرعامل باشگاه نیروی زمینی ارتش، گفت: رای بالای مجلس شورای اسلامی به «مسعود سلطانی فر» نشان از توانایی های بالای او در مدیریت و ورزش است.

تهران - ایرنا - مدیرعامل باشگاه نیروی زمینی ارتش، گفت: رای بالای مجلس شورای اسلامی به «مسعود سلطانی فر» نشان از توانایی های بالای او در مدیریت و ورزش است. «مرتضی حسن پور» با حضور در بیست و دومین دوره نمایشگاه مطبوعات در خصوص فعالیت این باشگاه، گفت: به عنوان بزرگترین و فعالترین باشگاه ورزشی در کشور فعالیت می کنیم و با کمک خدا توانستیم تلاش خوبی را در ورزش داشته باشیم.
وی ادامه داد: تیم بسکتبال نیروی زمینی ارتش با ترکیبی از بازیکنان جوان در لیگ برتر حضور دارد و در این دوره از مسابقات شروع بسیار سختی داشتیم و به مصاف دو تیم بسیار قدرتمند رفتیم.
مدیرعامل باشگاه نیروی زمینی در خصوص لیگ هندبال، گفت: هندبال شرایط خاص خود را دارد و از این جمعه مسابقات شروع می شود. قرار بود تیم نیروی زمینی میزبان نماینده کازرون باشد که اطلاع دادند این مسابقه برگزار نمی شود.
وی تصریح کرد: امیدوارم لیگ هندبال به خوبی برگزار شود زیرا در غیر این صورت هندبال ایران به شدت ضربه خواهد خورد.
عضو هیات رییسه فدراسیون هندبال در خصوص انتخابات این فدراسیون، گفت: هر روز را که از دست می دهیم، یک روز برنامه هایمان برای صعود به المپیک به تاخیر خواهد افتاد و کارمان سخت تر می شود.
وی ادامه داد: باید هرچه سریعتر انتخابات فدراسیون های ورزشی را برگزار کنیم تا با قدرت برای المپیک برنامه ریزی کنیم. نباید در یکسال مانده به المپیک برنامه ریزی کنیم.
حسن پور در خصوص حضور مسعود سلطانی فر در راس وزارت ورزش و جوانان، گفت: حضور او به عنوان یک چهره ورزشی و مدیریتی برای ورزش بسیار خوب است و اعتماد مجلس شورای اسلامی و رای بالای او نشان از توانایی های بالای وزیر ورزش دارد.
وی افزود: امیدوارم برنامه های ورزش در آینده تبدیل به قانون شود تا به اجرا در بیاید. باید برنامه های بزرگتری از المپیک داشته باشیم تا روزی بتوانیم در میان قدرت های اول المپیک قرار بگیریم.
رای بالای مجلس شورای اسلامی به «سلطانی فر» نشان از توانایی های اوست