دبیر ستاد وی‍ژه توسعه فناوری نانو: در حال بررسی فرصت‌های بوجود آمده در پسابرجام هستیم

پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵
دبیر ستاد وی‍ژه توسعه فناوری نانو: در حال بررسی فرصت‌های بوجود آمده در پسابرجام هستیم

بلگراد - ایرنا - دبیر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو جمهوری اسلامی ایران با تاکید برای همکاری‌های علمی و فناوری تهران و بخارست گفت: پس از توافق برجام رویکرد مثبتی از سوی کشورهای مختلف نسبت به توسعه همکاری های علمی با ایران وجود دارد و ما در حال بهره برداری مناسب از فرصت های موجود هستیم.

بلگراد - ایرنا - دبیر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو جمهوری اسلامی ایران با تاکید برای همکاری‌های علمی و فناوری تهران و بخارست گفت: پس از توافق برجام رویکرد مثبتی از سوی کشورهای مختلف نسبت به توسعه همکاری های علمی با ایران وجود دارد و ما در حال بهره برداری مناسب از فرصت های موجود هستیم. به گزارش ایرنا، 'سعید سرکار' روز پنجشنبه در ملاقات با 'میهای دیما' رییس سازمان تحقیقات علمی و نوآوری رومانی ضمن معرفی و ارائه ظرفیت های کشورمان در حوزه نانو و بیوتکنولوژی، خواستار توسعه همکاری های علمی، پژوهشی فیمابین دو کشور بویژه در حوزه نانو و بیوتکنولوژی شد.
وی در این دیدار با تاکید بر علاقمندی دو کشور برای همکاری‌های علمی و فناوری دو کشور، افزود: ظرفیت خوبی برای رشد و توسعه همکاری های علمی و پژوهشی در حوزه نانو و بیو فناوری وجود دارد که امیدواریم با افزایش تعاملات نانو فناوری در آینده نزدیک در جهت ارتقا علمی و فناوری دو کشور در این دو حوزه مشارکت‌هایی صورت پذیرد.
میهای دیما رئیس سازمان تحقیقات علمی و نوآوری رومانی نیز در این ملاقات ضمن اعلام آمادگی بخارست در خصوص توسعه همکاری های علمی و فناوری با ایران گفت: در حوزه های نانو و بیو تکنولوژی، تهیه طرح مناسب به منظور اتخاذ تصمیمات لازم در جهت اجرایی کردن مسائل مورد اهتمام مشترک ضروری است.
دبیر ستاد وی‍ژه توسعه فناوری نانو: در حال بررسی فرصت‌های بوجود آمده در پسابرجام هستیم
jkkjkjkjkj