Home

حضور چهار ورزشکار قمی در تیم ملی کشتی فرنگی نونهالان

قم - ایرنا- رئیس هیات کشتی استان قم گفت: چهار کشتی گیر قمی برای حضور در رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی نونهالان، جام روز جهانی کودک، به اردوی تیم ملی کشورمان دعوت شدند.

پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵
حضور چهار ورزشکار قمی در تیم ملی کشتی فرنگی نونهالان
محسن حلوایی پنجشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تصریح کرد: رضا صفا در وزن 35 کیلوگرم، عباس صفری در وزن 38 کیلوگرم، امیر عبدی در وزن 42 کیلوگرم و محمد امین جبالی فر در وزن 47 کیلوگرم، چهار فرنگی کار قمی هستند که باید به اردوی تیم ملی ملحق شوند.
وی ادامه داد: با توجه به سابقه ای که این ورزشکاران در لیگ های کشوری و استانی دارند، شانس کسب 2 مدال طلا از سوی کشتی گیران قمی وجود دارد.
حلوایی گفت: کشتی در رده های مختلف در استان قم وضعیت خوبی دارد و همیشه کشتی گیران قمی حریفان مهمی برای کشتی گیران رقیب به شمار می آیند.
رئیس هیات کشتی استان قم همچنین با اشاره به آخرین وضعیت انتخابات هیات کشتی گفت: هنوز انتخابات برگزار نشده و قرار است نیمه اول آذرماه امسال این انتخابات برگزار شود.
زمان حکم رئیس هیات کشتی استان قم در مهرماه سال جاری به پایان رسیده و چهار تن برای این سمت، ثبت نام کردند ولی هنوز انتخابات برگزار نشده و تا زمان برگزاری انتخابات، حلوایی به عنوان رئیس این هیات مشغول به فعالیت است.
رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی نونهالان جام روز جهانی کودک روزهای 27 و 28 آبان ماه سال جاری به میزبانی تهران برگزار می شود.