دشمن به دنبال تغییر باورها و ارزش ها برای رسیدن به اهداف شوم است

جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵
دشمن به دنبال تغییر باورها و ارزش ها برای رسیدن به اهداف شوم است

کرج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: در دوران جنگ نرم به سر می بریم که دشمن در آن به دنبال تغییر باورها و ارزش ها برای رسیدن به اهداف شوم خود است.

کرج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: در دوران جنگ نرم به سر می بریم که دشمن در آن به دنبال تغییر باورها و ارزش ها برای رسیدن به اهداف شوم خود است. به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا تویسرکانی شامگاه پنجشنبه دریادواره شهدای اقتدار درمسجدجامع المهدی(عج) فردیس، افزود: یکی از چیزهایی که می تواند ما را در جنگ نرم به پیروزی برساند و به ما توان ایستادگی بدهد برگزاری همین مراسم یادواره شهدا است همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند بزرگداشت یاد شهدا کمتر از شهادت نیست.
وی گفت: فرهنگ شهادت، مقاومت، ایستادگی، اسلام ناب محمدی(ص) در همین مجالس تبیین و گفته می شود و به انسان ها بصیرت وآگاهی می دهد و توطئه های دشمن را در فضای مجازی و شبکه های ماهواره ای خنثی می کند.
نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: ما فرصتی برای ارتباط با مردم نداریم به جز همین یادواره شهدا، نماز جمعه، مناسبت های مذهبی و تمام برنامه های سازمان بسیج،. به همین جهت در بخشی از برنامه های فرهنگی، هنری، سیاسی و اقتصادی برای همین فرهنگ شهادت تلاش می کنیم.
تویسرکانی افزود: شهدا پرچمدار انسانیت و اقتدار در ایران اسلامی محسوب می شوند؛ شهدای ما دارای گنج معنوی بسیار با ارزشی در کشور هستند و باید قدردان آنها باشیم.
وی ادامه داد: سربلندی کشور جمهوری اسلامی مرهون ایثار، فداکاری و از خودگذشتگی شهدا و ایثارگرانی است که با نثار جان خود عزت و سربلندی را برای کشور به ارمغان آوردند.
تویسرکانی ضمن بیان خاطره ای از شهید سردار تهرانی مقدم افزود: شهدای اقتدار و ساده زیستی، بی آلایشی و بی ادعایی سردار تهرانی مقدم برای من یک درس بزرگ است.
وی در ادامه افزود: ایشان دانشمند، مبتکر و خلاق بود و بارها مورد تمجید مقام معظم رهبری قرار گرفت.
وی اظهار داشت: بی ادعایی این سردار شهید درسی برای همه ما است که موثر و بی ادعا باشیم؛ بعضی ها موثر نیستند اما بسیار پرادعا هستند که مشکل ما با چنین انسانهایی پرادعایی و بی اثری است.
مراسم یادبود شهید مدافع حرم حجت الاسلام تمام زاده و شهدای اقتدار در مسجدجامع المهدی(عج) فردیس با حضور امام جمعه فردیس، مسئولان امنیتی، نظامی، انتظامی، خانواده های معظم شهدا و اقشار مختلف مردم برگزار شد.
این مراسم به همت ستاد یادواره شهدا و هیات رزمندگان اسلام شهرستان فردیس برگزارشد.
از 39 شهید اقتدار، 17 شهید متعلق به شهرستان فردیس است.
دشمن به دنبال تغییر باورها و ارزش ها برای رسیدن به اهداف شوم است
jkkjkjkjkj