کشف حدود دو تن مواد مخدر در استان هرمزگان

جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵
کشف حدود دو تن مواد مخدر در استان هرمزگان

تهران - ایرنا - رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت: یک تن و 800 کیلوگرم مواد مخدر در استان هرمزگان از یک قاچاقچی بزرگ کشف شد.

تهران - ایرنا - رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت: یک تن و 800 کیلوگرم مواد مخدر در استان هرمزگان از یک قاچاقچی بزرگ کشف شد. محمدمسعود زاهدیان روز جمعه با حضور در غرفه خبرگزاری جمهوری اسلامی در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: همکاران پلیس مبارزه با مواد مخدر شب گذشته(پنجشنبه) در استان هرمزگان این مقدار مواد مخدر را از یک قاچاقچی بزرگ در منطقه کشف کردند و تعداد عناصر مسلح همراه این فرد نیز به هلاکت رسیدند.
وی همچنین متوسط سن مصرف مواد مخدر را در کشور 20 سال عنوان کرد و گفت: البته این مصرف با توجه به شرایط هر منطقه و در شهرهای بزرگ و کوچک متفاوت است.
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر در پاسخ به این سووال که برخی معتقدند همه مواد مخدر کشف شده امحا نمی شود و دوباره به دست مردم می رسد، اظهار کرد: همه کشفیات در مراسم های مختلف و در منظر عموم امحا می شود.
وی افزود: سال گذشته 600 تن مواد مخدر کشف و کل این مقدار مواد امحا شد.
بیست ودومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها از 14 آبان ماه در مصلای تهران گشایش یافت و و عصر امروز(جمعه 21 آبان ماه) پایان می یابد.
کشف حدود دو تن مواد مخدر در استان هرمزگان